Králíkárna a rozměry

Od: Datum: 23.07.15 08:56 odpovědí: 2 změna: 23.07.15 12:18

Ahoj, jaké by měli být rozměry pro králíkárnu pro 2 králíky? (zakrslé, buďto beran a lvíček, nebo dva berani, popřípadě rexové)

četla jsem že klec pro jednoho min. 100x50x50 ale že v takové kleci mohou být i dva... tak nevím, jaké rozměry pro králíkárnu ve které budou da králíci.

Děkuji za rady :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.07.15 10:42
avatar

To by mohlo stačit. Hezké boudičky a i ostatní poznatky o chovu králíčků jsem našla na www.kralici.cz , podívat se na ,,soužití,, a i projet i ostatní články, jsou tam vhodná králičí jména, je tam plno zajímavých a jednoduše podaných informací. Víš, že králík má i pubertu, že se nepořizují dva králíci najednou, ale postupně, aby se člověk naučil zvládnout jednoho králíčka, že králík není hračka. Dva králici by měli mít každý svůj kotec, aby se nenapadali. Moc jsem se nasmála u fotek, jak dokáže vytahat kytky z květináče /binec/ a do toho volného květníku se posadit v rubrice ,,rady pro první týdny,, a určitě se podívat na fotky ,,bydlení,,.

Po zadání ,,jak postavit králíkárnu,, vyjelo pár odkazů s mírami. Zaujali mě Romíškovi mazlíčci. Problém je, že to jsou většinou králikárny pro masný chov.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hadejavyhraj
Datum: 23.07.15 12:18

Na to jsem koukala, dívám se tam pravidelně, i na inzerci králíčků, třeba bych tam podala inzerát později, tak je to jeden beránek a jeden lvíček, ale možná dvě sestry, já četla, že by mohli být dvě samice, a přes zimu se zahřejou, takže tedy vlastní kotec, nebo jen jeden? Stavbu králíkárny zvládne otec i děda, děda jich stavěl i pro své (masné) králíky, ale to už bude taky nějakých pár let. Nevíte, mohlo by se stavět i ze smrkového dřeb´va, nebo raději ne? My si ji postavíme nejspíše sami, přecijen dřeva máme habaděj a mě by to tolik nestálo... Děkuji za odpověĎ :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.