Klec - morče a králík

Od: Datum: 03.07.15 11:30 odpovědí: 5 změna: 05.07.15 10:56

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, kupuji si klec o rozměrech:

57 cm délka, délka 36 a výška 30 cm. (Klec koupena jko 60 cm, ale buď měří metr špatně nebo v obchodě ...) Klec je úplně nová a já bych chtěla králíka, nebo morče. Morčata ale smrdíí hodně byla jsem u kamarádky co je chová že by mi dala morče, ale i když to mají uklizený tak smrdí tak jsem z toho vycouvala. Asi před pěti lety měl bratr zakrslého berana (králíky) ale klec byla 90 cm dlouhá, vysoká stejně nebo o cm 2 vyšší, široká taky asi stejně.

Myslíte, že beranovi bude stačit ta moje klec? V knize jsem se dočetla, že 2králíci musí mít alespoň 90 cm dlouhou, takže jsem usoudila, že když budu mít jednoho, tak 60 cm není polovina, je to více jak polovina takže by mu to mohlo stačit, ale vzhledem k tomu že bratr berana měl s větší klecí která se prodala, tak si nějak nejsem jistá. Děkuji za odpovědi, když tak si koupím králíčka o menších rozměrech, i když beran je krásný. Nebo potom vrátit tu klec a koupit si větší...? To by zase trval dlouho odvoz a dovoz ... + další poštovné, byla bych radši aby se použila tato, pak třeba bych klec někomu dala za pár let co budu mít králíčka a pak zase koupila větší ... No ale co myslíte, stačila by taková klec zakrslému beranovi?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.07.15 14:02
avatar

Ne, klec nebude stačit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kutululu
Datum: 03.07.15 14:35

Pro beránka minimálně 90cm. Nezapomeň, že se mu tam musí vejít záchod, miska s jídlem, možná nějaký domeček a ještě aby se mohl trošku pohybovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.15 15:42
avatar

http://www.kralici.cz/pages.asp?f=porizujeme Proklikej tenhle veb křížem krážem a čti a čti a čti! Třeba několik věcí pochopíš a vyhneš se problémům. ;)

doplněno 04.07.15 07:19:

Náš Kája záchůdek má. Chodil do rohu, tak mu tam wecko pořídili. Snadněji se uklízí, než pročuraný kout. Je to jen taková trojúhelníková, do rohu, krabička, asi 5cm vysoká. ;) Podívej se po peletkách na podestýlku. Ve zverimexech je mnohem dražší, než ve velkých marketech, kde se prodává jako palivo, ve větších pytlích. ;) Máš možnost nasušit si své seno? Ne však z městské trávy, počurané od psů. Také si na trhu nebo v obchodě řekni o síťovaný pytel, ve kterém můžeš seno skladovat.

doplněno 04.07.15 07:21:

Velké markety = OBI, Hornbach atd

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jujinek*
Datum: 04.07.15 08:55

Děkuji za odpověď ... bydlím v moravskoslezském kraji, v takovém městečku, takže seno si sušit mohu sama...

Určitě se zajedu kouknout do OBI ... děkuji za odpověď :)

Od: jujinek*
Datum: 03.07.15 18:55

Děkuji za odpověď, v tom případě si pořídím menšího králíčka ... popřípadě uvidím... a můžete mi vysvětlit, proč je v té knize napsáno, že 2 králíci musí mít minimálně 90 cm klec? Tudíž počítám, že tu 90 mít mohou ... proč to tak tedy je? o.O

doplněno 03.07.15 18:56:

Jinak, se záchodem teda rozhodně nepočítám... Ani chovní králíci nemají záchod... to mi příjde zbytečné, stejně si prý sami najdou roh kde budou chodit na toaletu a to budu vybírat, takže mi to příjde zbytečné...

Domeček, no uvidím :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.