Nestle a jejich praktiky

Od: Datum: 29.06.15 09:08 odpovědí: 4 změna: 29.06.15 17:01
avatar

Zdravím milovníky koček,náš kocour miluje Felixe,takže když byla vyhlášená soutěž o kapsičky Felix zapojili jsme se.Chtěli poslat sms s kodem a foto kočky na maila.Protože máme firemní mobily(nejdou posílat soutěžní sms)tak mi ji posílala známá.Přišla sms(12.6),že kocour vyhrál a ať do (13.6)pošleme zpět adresu,jinak to propadá.Známá byla na dovolené,ale i tak jsme se spojily a chtěla tu sms poslat,ale najednou to z Řecka nešlo poslat.Tak jsme tu sms poslali z jiného mobilu(od sousedky)protože se do ní uvádělo naše heslo,které jsme poslali i mailem.

Volám na operátory Nestlé s dotazem zda to vadí(protože v pravidlech nic o tom není) a ten je tam jen v pondělí.Takže bysme to v tom jejich termínu 12-13.6.nestihli.A jak jinak-nepříjemná operátorka mi sdělila,že nic nedostanem.I když to v pravidlech není,tak prý sms musí být z jednoho mobilu...No co na to říct.*nevi*


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 29.06.15 09:19
avatar

Dobrý den, co na to říci? Ignorovat všechny soutěže, které pouze firmě nahrávají zisk.

Předpokládám, že někde v pravidlech té soutěže bude uvedeno, že nevzniká právní nárok na výhru, tak firma bude chráněná před případnou žalobou. Firmu "potrestáte" tak, že přestanete kupovat její výrobky - pokud s tím bude souhlasit i kocourek. Zdravím!

doplněno 29.06.15 18:41:

lucie - já vím, že to zamrzí. Také bylo málo času a zavolat jindy, kdy tam možná byl u telefonu někdo jiný, ochotnější nebo informovanější, nebylo časově možné. Zřejmě to tel. číslo muselo být s heslem spojené kvůli důvěryhodnosti volajícího (účastníka soutěže). Ale, abych jen nepoučoval.

Jednou jedinkrát jsem si zahrál spotřebitelskou soutěž (s Bohemia Chips) a tak jsem pochopil, že toto není o výhře, ale o větším prodeji zboží toho výrobce.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.06.15 09:22

To je zajímavé. Kamarádka také vyhrála a vše proběhlo naprosto bez problému, včetně zaslání výhry.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.06.15 16:52
avatar

Máte pravdu bene,nikdy se ničeho neúčastním,ale teď se mi to líbilo,protože jsme opravdu velkými odběrateli.Kocour by raději umřel,než aby jedl něco jiného.Jen mě zaráží,že firma s takovým obratem se s lidma handrkuje kvůli tisícovce.Nejen že nás krmí "blafy"jak už hodněkrát bylo v A dost! ,ale ta operátorka byla dost nepříjemná a ještě nedodržují ani své pravidla.Je to prostě smutné...

Od: mp*
Datum: 29.06.15 17:01

Zase mimo, ale spočitali jste si někdy, za kolik je ta kapsa. Sám na to nemám taky moc času, ale tuňák rio máre je levnější než výživa pro kočky, samozřejmě je to slané, tak to kočky nemůžou. Je to byznys.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.