Kocky a psi

Od: Datum: 16.06.15 12:15 odpovědí: 3 změna: 17.06.15 17:25
Chci se zeptat mám doma asi půlroční ho labradora (máme ho doma asi 3 mesice) a teď jsme si přivezli létě a pes je normálně venku a kótě je prozatím zavřené v kulne kde má vše potřebné a nemůže ven aby neuteklo nebo ho pes nezakousl.Kótě na psa prská a pes když mám kótě v ruce tak kótě lize a chce jako by kousnout což nedovolil jak je spřátelit?
Prosím odpovezte děkuji moc

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.06.15 12:34
avatar

já bych nechala koťeti malé pruchody do garáže a na jiná místa kam se pes nedostane,třeba i nějaké místa,kde si může vyskočit(okno,parapet...)at si pomalu na sebe zvyknou a kotě bude v bezpečí.Je to o povaze,někteří budou na sebe pořád zlí a někteří jsou za chvíli v poho.Takže uvidíte.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.06.15 07:54
avatar

;)


doplněno 18.06.15 07:03:

Jakmile pes porozumí kočičí řeči a kočka psí, bude mír. Třeba: pes vrtí ocasem, když se směje. Kočka, když zuří. Pes tlapkou požaduje mír, kočka drápe. A také několik postojů a poloh mají každý jiné. Až si porozumí, budou kamarádi. A také je možné, že budou rozumět jen těm, kdo jsou v jedné domácnosti. Ale cizím, vůbec!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.15 17:25

Mám 13-ti letého psa z útulku, brali jsme si ho v jeho 12-ti letech. Kočky venku se snažil se vždy honit. Pak jsem našla opuštěné promrzlé kotě a donesla ho domů. Kotě prskalo, sekalo, pes kolem skákal, štěkal (máme sice dům, ale pes žje vevnitř a spí se mnou ;) ), pak kolem sebe zvědavě chodili a teď spolu chrnívají ;)

Ale jak už bylo řečeno - je to o povaze... Někteří psi prostě kočku nesnesou, kamarádčiny by ji rozrthali, ač jsou to normálně mazlíci, od koček je musí držet daleko...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.