Bolfo pudr

Od: Datum: 11.06.15 13:35 odpovědí: 2 změna: 11.06.15 17:00

Dobrý den,

Mám otázku, Máme měsíc a půl malou kočičku a jestli lze použít Bolfo budr na blechy. Jen aby jí to neublížilo když je tak malá. Koupaní toho se obávám aby nenastydla nebo co by bylo vhodné pro ní použít? Děkuji za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 11.06.15 14:49

Předně takhle malé koťátko ještě mělo být u matky a sát mléko. Bolfo pudr klidně použít můžete, stejně jako Frontline, ten se může dát na koťátka od stáří dvou dnů. Nakolik to bude účiné je otázka. Obojí zabíjí tuším jen dospělce, takže blech se zbavíte tak na týden, než se vylíhne další genrace. Jako první pomoc OK, ale obávám se, že blech se tím úplně nezbavíte. Až bude kotě mít 2kg, kupte mu Stronghold. A odčervujte, teď a pak každé tři týdny až do věku tří měsíců. Pokud kotě pochází z takových podmínek, že je zablešené, bude i začervené.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rozinka
Datum: 11.06.15 17:00

pb

No nevím no ale majitelka kočičky, nám tvrdila že už o mámu nestojí a že sama už jí, tedy to nám evidentně lhala. Pozoruji to tak že se kočičky chtěla zbavit. Máme odčervovací pastu tak budeme aplikovat. A Stronghold určitě zakoupíme až dovrší váhy 2 kg.

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.