Kočka - vypadlý zub

Od: Datum: 07.06.15 08:25 odpovědí: 3 změna: 07.06.15 19:42

Ahoj, máme doma kočku, je to pouliční směska, ale vypadá jako perská, má krátký čumák a tak měla trošku vrchní předkus, takové dva špičáky jí koukaly dolů jak upírovi. Jeden jí najednou o kus porostl, pár dní se kýval a pak vypadl i s kořenem. Má asi 2cm. Když jsem jí koukal na dásně, tak jsem neviděl žádné zranění ani nějký zánět či změnu barvy. Je to normální, že to takhle vypadává? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lucypuck
Datum: 07.06.15 17:44

Dobrý den,

a jak je kočička stará? Nepadají jí zuby prostě proto, že už na to má věk? Naší kočičce vypadl taky jeden horní spičák, v té době jí mohlo být tak 5 let, takže stará nebyla. Prostě jednou vypadl a nic jiného to neznamenalo - žádné poranění dásní, padání dalších zubů nebo pododné věci...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.06.15 18:20

je ji asi 5-6 mám druhou té je cca 13 (jiná rasa) a té ještě nikdy zuby nepadaly, tak proto mi to přišlo divné

Od: lucypuck
Datum: 07.06.15 19:42

Pokud na dásni není vidět poranění a kočka si to nějakým způsobem nevšímá, tak bych to neřešila. Pouze při další návštěvě veterináře bych se na to zeptala. Alespoň my to tak udělali. Naší kočce zub nechybí, granule kouše stejně dobře jako předtím, akorát když má zavřenom pusinku, tak se jakoby šklebí a je to moc srandovní

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.