Samice si vytrhává chlupy, není BŘEZÍÍ !

Od: Datum: 29.05.15 11:48 odpovědí: 2 změna: 29.05.15 14:34

Samice králíka si vytrhává chlupy ikdyž není březí 100 procentně. Vytrhává si je na zadečku a na břichu, zádech... Měla krásnou srst ale teď spíš jako divoký králík. Březí byla minulý rok a králíčci přežili všichni. Plemeno:Teddy Děkuji moc za pomoc :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uskaŽ
Datum: 29.05.15 14:08

Jde o falešné březí, prostě chce samce.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.05.15 14:34

Ahoj, jak píše uska, jedná se o falešnou březost. Je jaro, pěkné počasí, tak tímhle Ti vlastně dává najevo, že by se zase ráda stala matkou.;) a v tuto chvíli je také nejspíš nejvyšší pravděpodobnost zabřeznutí, zároveň je tedy asi nasnadě, že si samička po těch loňských mladých již odpočinula a je již připravena na nový vrh.

Pokud tedy mᚠmožnost a zájem, můžeš ji nyní nechat připustit u samečka. Pokud ne, tak jí třeba chvilku ty vytrhané chlupy v kotečku nech, nejspíš ji to bude bavit ještě chvilku a pak sama přestane. O její srst se neboj, ta jí brzy doroste. Navíc teď je ještě období, kdy obecně králíci mění srst tak jako tak, (alespoň u mě).

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.