Melanom u psa

Od: Datum: 26.05.15 00:48 odpovědí: 1 změna: 26.05.15 07:32

Chtěla bych se zeptat, jestli někdo máte zkušenost s léčbou melanomu u psa. Nejdříve měl náš 9 letý knírač na zádech jakoby pihu. Po ostříhání jsem zjistila, že je trochu větší tmavší a hrbolatá. Přes zimu jsem ho nechala zarostlého. No a pak jsem zjistila, že tam má bouli. Veterinář mu to vyřízl, za tři měsíce se mu tam udělala větší boule,opět jsme byli na vyříznutí a teď potřech měsících,tam má zase bouli a navíc krvácí. Zítra jdeme opět na vyříznutí. Měl jste někdo takto nemocného psa? Jaká je šance na vyléčení a délku jeho života. Jsem z toho smutná. Děkuji za odpověď!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 26.05.15 07:32
avatar

Dobrý den, ten veterinář Vám odpoví asi nejlépe. když se ho zeptáte. Hlavně se ho zeptejte, jestli udělal rozbor a zda jde o zhoubné bujení nebo nezhoubné. Podle toho bude určen osud pejska. Tak, ať to dobře dopadne. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.