Upoutani jorksira

Od: Datum: 21.05.15 06:09 odpovědí: 1 změna: 21.05.15 06:55
Dobry den
chtela bych se zeptat ,protoze dostanu jorksira ,jak to udelat aby se stene a nasledne i fena upoutala na me a ne na rodice.
Diki za odpoved

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.05.15 06:55
avatar

Bartko, musíš si uvědomit, že pes je členem smečky. Lidské smečky. U těchhle malých plemen je to tak, že někoho ze smečky respektují, poslouchají a někoho prostě, jen tak, milují. Tvé rodiče bude milovat a respektovat, ikdyby ses na hlavu postavila. Ale aby tebe poslouchala a respektovala stejně jako je, budeš muset, vlastně chtít, naučit ho několik kousků, triků. Když ho naučíš všechny ty zábavné věci (sedni, lehni, štěkej, přines, mrtvý, styď se, popros, pozdrav, dej pac, najdi, atd), získáš jeho respekt. Musíš si však zjistit, jak se to dělá, odkdy už je schopen chápat a rozumět, co po něm chceš. A hlavně, musíš zjistit, jak toho docílíš. Laskavou a důslednou péčí, bez příkazů, bez křiku, bez trestání. Že všechno bude dělat proto, aby ti udělal radost. Ne proto, že se tě bojí. Strachem nedocílíš ničeho. Bude se tě bát a utíkat k rodičům pro ochranu. ;) Než pejska dostaneš a než vyroste (asi 8 měsíců) prostuduj si a najdi všechno, co ti pomůže pejska vycvičit a vychovat. Pak budeš jeho a on tvůj.

doplněno 21.05.15 06:58:

I tahle panenka jde naučit všechno, na co dosáhne.

doplněno 21.05.15 08:15:


Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.