Jaké granule Akita

Od: Datum: 07.05.15 12:52 odpovědí: 6 změna: 08.05.15 18:04

Dobrý den,

máte prosím zkušensti s granulemi pro Akitu Inu? Jaké jsou nejvhodnější pro ni? Je ji 1,5 let.

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.05.15 14:20

To je celkem jedno co je to za rasu. Čím krmíte teď? Děláte se psem nějaký sport? Je v zátěži?

Ohodnoceno: 0x

Od: zu
Datum: 07.05.15 14:30

Pes ma bezny pohyb, o vikendech narocnejsi ale zadny sport s nim nedelame, meli jsme pro plan, calibru i brit car, chtela jsem znat zkusenosti od jinych chovatelu v kazdem obchode mi o krmivu rikaji neco jineho tak jsem chtela znat nazor co je pro ni nejlepsi

Datum: 07.05.15 15:03

Vy taky konzumujete jen to nejlepší pro váš organismus? Na značce nezáleží, hlavně sledovat podíl masa ve složení, bohužel je to poslední dobou samá kukuřice a brambory.

Datum: 07.05.15 17:58

Říkají každý něco jiného, protože každý pes je jiný a sedí mu něco jiného. Mému psu sedí Chicopee a Acana, krásná srst, v kondici. Měla jsem i Calibru a psu neseděla, hubnul.

Musíte vyzkoušet, kupte půl pytle na 3 týdny a uvidíte, pokud máte s nějakýma granulema dobrou zkušenost, neměňte je.

Datum: 08.05.15 17:51

Nejlepší strava pro psa je maso. Můžete BARFovat, ale pokud chcete krmit granulemi, tak se podívejte na tyhle: Taste Of The Wild, Acana, Wolfsblut, Essential Foods, N&D. Doporučuji na FB skupinu GRANULÁŘI. Zkuste se tam zeptat, určitě poradí. Jsou tam odborníci. Jinak já krmím Profine.

Datum: 08.05.15 18:04

Krmili jsme Nutramem (bezobilné), teď zkoušíme Taste of the Wild (také bezobilné) a zatím dobrý. Po jiných granulích byl skoro pořád nafouklý. Musím ale dodat, že je má jen občas (většinou tak 2x za týden), jinak má maso třeba s ryží nebo se zeleninou. Připadá mi totiž, že po mase má mnohem víc energie a je celkově takový veselejší.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.