Andulky už 3 týdny nezahnízdily!

Od: Datum: 27.04.15 19:26 odpovědí: 4 změna: 30.04.15 17:58

Ahoj pomoc andulky už 3-4 týdny nehnízdí mají budku a všechno co potřebují v čem je problém? Děkuji*stop*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.04.15 08:09

Asi potřebují víc času, mají se k sobě? Jak velká je voliéra, je tam jen jeden pár? Jak starý? Čím krmíte? Budka je vhodná pro andulky?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.04.15 15:05

Ano často se pusinkují.*hi* Voliéra je normální velikosti máme ji venku na balkoně řekla bych že tak výška 1,5 m a šířka tak 0,5 m.

Ano jsou tam sami. Andulák má 5 let a andulka má 1,5 roku. Krmím prosem ,ale hned jak jsem jim tam dala budku tak jsem jim dávala vaječnou směs aler ted uz jim ji nedávám protože mi dosla.*zed*Budku dělal můj děda podle rozměrů na internetu.:-D Občas andulka do budky zaletí ale jakmile se přiblížím ke kleci vyletí! *bzum* Děkuji

Od: trtr
Datum: 29.04.15 08:15

Zdravím,někdy nezasnízdí nikdy, i když budou mít všechno.

Datum: 30.04.15 17:58

Dala jste jim písemně, že mají hnízdit? U nás měli budku, z hnusné umělé hmoty a nehnízdili. Když chtěli tak začli a nepotřebují ani budku. Když příroda chce nepotřebují nic extra. U nás hnízní jen tak na zemi ( v kleci) a pořád neví jak přestat. Prostě musí chtít a budka není jediným "spouštědlem".

p.s. V té hnusné umělé budce, kterou jsme ze srandy dali za onbo teď hnížní sýkorky. Asi příroda chtěla :)

Odpověď tedy neznám, ale je potřeba počkat, až prostě dostanou chuť

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.