Krytí 8 leté fenky

Od: Datum: 25.04.15 19:08 odpovědí: 10 změna: 27.04.15 07:44

Dobrý den,

mám fenku shit-su.Koncem léta jí bude 8 let.Chtěla jsem si pořídit ještě jednoho psa,ale začínám uvažovat o tom,že fenku nechám nakrýt a nechám si 1 nebo 2 štěňátka po ní.Je to možné?Není na to moc stará?Má vyšetření DKK i DLK.Obojí je 0/0.

Děkuji moc za odpovědi ...

Prosím urážky si nechte pro sebe

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.04.15 19:29

Psinečka je to moc krásná! Já si myslím, že nejbezpečnější radu vám dá veterinář. Prohlédne, poslechne srdíčko, zjistí v jaké kondici jsou břišní svaly a odborně poradí. *hej* Ona ještě štěňata nikdy neměla?

Ohodnoceno: 1x

Od: adela*
Datum: 25.04.15 19:34

Štěňátka nikdy neměla a děkuji za odpověď :)

Od: gr
Datum: 26.04.15 11:36
Prvorodička v 8 letech? Určitě bych do toho nešla, koukají z toho jen komplikace...
pokud chcete štěně poohlídněte se po kvalitní CHS a raději si ho kupte, mnohem lepší než ohrožovat život fenky :)

Datum: 26.04.15 11:58

Líbí se mi odpověď babkazov, veterinář poradí nejlépe. My měli podezření na nechtěné nakrytí na jaře (fena také 8 let, bez předchozí březosti, ale NO), kdyby se potvrdila, byl by to prý problém, řekl vet. Naštěstí nic nebylo. Teď je pejsková po operaci (zánět dělohy a nádor), chvílemi jsme mysleli, že nevydrží, měla komplikace, nebo že ji povezeme na injekci. Přesvědčila nás tím, že se vždy ochotně pustila do jídla (tam je vidět vůle k životu ) a dnes to snad vypadá, že bude dobrá. Snad, ťuk ťuk ťuk na dřevo.

Ohodnoceno: 0x

Od: mon
Datum: 26.04.15 12:22

Na první štěňata je docela dost stará. A pokud není uchovněná a není mimořádným přínosem pro plemeno, tak si radši kupte štěndo v nějaké dobré CHS.

Ohodnoceno: 0x

Od: fifalona
Datum: 26.04.15 12:28

Máte ještě soudnost nebo koukáte jen na sebe?V 8 letech takhle decimovat psa.Vy by jste šla do toho mít v 56 letech dítě?To by jste jistě ihned věděla,že ne,když jde o Vás

Datum: 26.04.15 18:31

Právě proto se ptám jestli je to možné..

Od: fialka
Datum: 26.04.15 14:02

Rozhodně bych fenku nekryla, je už stará. Prošvihla jste optimální dobu. Bylo by i vhodné poradit se s veterinářem. Rozumné se mi jeví koupit štěně v CHS a nezatěžovat dosavadní fenečku.

Datum: 26.04.15 18:30

Všem děkuji

Datum: 27.04.15 07:44

Čubinka je hezká, ale v 8 letech je už velice pozdě na první štěňata. Svou šanci jste už propásla. Nechte si ji jako prima kamarádku, ale štěňátko si pořiďte odjinud, z kvalitního chovu.

Proč jste taková netýkavka: PROSÍM, URÁŽKY SI NECHTE PRO SEBE?

Když žádám odpověď, nenapadá mě, že mě někdo bude urážet. Pěkně pozdravím, po otázce předem poděkuji. Stejně, jako jste to udělala Vy. Tak proč by Vás měl tedy někdo urážet? Vůbec by mě to nenapadlo. Asi jste takový smutný člověk, který nevidí v ničem nic pozitivního, ale spíš čeká za vším nějakou špatnost. A s tím se špatně žije, věřte mi. Dívejte se na svět veseleji, optimističtěji, pohlaďte tu svou čubinku a uvidíte, že Vám bude hned líp. *slunce* Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.