Štěně - cestování autem

Od: Datum: 18.04.15 15:15 odpovědí: 5 změna: 19.04.15 07:41

Dobrý den, máme štěně, kterému je 2,5 měsíce. Už jsme s ním byli 2x na krátké projížďce (cca 10 min). Myslíte, že by zvládlo cestu na chalupu, která trvá 1 hod 30 min, tam pobudeme tak 3-4 hodiny a pak zpátky? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 18.04.15 15:30
Co by to nezvladlo,neumre
Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.04.15 15:36

Tento fešák cestoval v 1,5 měsíci - 4. hodiny , byly 2 zastávky tak se proběhl a jelo se dál.

Datum: 18.04.15 15:41

Psi jsou na tom s kinetózou podobně jako lidé. Někdo by mohl jezdit pořád, někomu se udělá špatně už po pár km. Měla jsem 2 psy - matce se dělalo v autě zle, její syn mohl jezdit takřka nepřetržitě a moc si to užíval. Opřel mi packy o záda a "pomáhal řídit".;)

Zkoušejte nejprve kratší trasy. Pes by neměl být nakrmený, raději s ním jet na lačno. Občas zastavit a vzít ho ven, aby se prošel. Je možné mu také podat čtvrtku Kinedrilu. Jaga.

Datum: 18.04.15 16:26

Moji psy, když byli ještě štěňata, se mnou cestovala bez problémů. Občas jsme zastavili na čurání a napití, pohoda. Pes jezdil mezi dětmi na zadním sedadle, fenka stála na zemi u mně a Dorka stává na klíně. Asi už na tohle jsou předpisy, ale každý pes chce něco jiného. Je potřeba vyzkoušet, kde bude v pohodě.

Datum: 19.04.15 07:41

a ty krátké projížďky zvládalo bez problému? pak bych to zkusila... samozřejmě s přestávkami někde u lesa a procházkou, aby si auto spojilo s něčím příjemných a příště se už těšilo na projížďku ;) a nalačno, pro jistotu ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.