Krmivo pro JRT

Od: Datum: 14.04.15 18:29 odpovědí: 6 změna: 15.04.15 08:04

Dobry den, chtela bych se zeptat, jakyma granulema krmit dospeleho JRT. Jest granul. pro male plemeno, nebo normalne pro velke plemeno. Dekuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.04.15 18:44

granule pro dospělé, ale pro malá plemena (je rozdíl ve velikosti, oproti granulím pro dospělé - velká plemena), tuším, že Royal Canin má i přímo granulky pro jorkšíry.. :)

Ohodnoceno: 0x

Od: royalcanin
Datum: 14.04.15 19:48

Určitě granulkama pro malé plemeno,vždyť JRT není velké plemeno ! :) Doporučuji royal canin.

Od: mon
Datum: 14.04.15 20:17

:D Až na to, že JRT - Jack Russell teriér a ne jork.. A granule buď pro malý plemena, nebo prostě adult. A Royal Canin určitě ne, pekněj hnus a ještě k tomu předraženej. Ani Eukanubu, Hills, Pedigree, Propesko a podobný hnusy nekupujte.

Doporčuju: Acan, Brit care, Essentials, Wolfsblut, Barking heads ... prostě at je na prvním místě maso a co nejmín obilí.

Nebo zkuste BARF - mám na něm dvě PRT a je to super! :) manwe.eu - tam si to můžete nastudovat

Od: royalcanin
Datum: 14.04.15 20:52

Tak není to úplně nejkvalitnější krmivo,ale pes neměl žádné problémy,je naprosto zdravý,takže to zase takový hnus,jak vy říkáte není.Hnus můžete říci na Pedigree.

doplněno 14.04.15 20:58:

A než budete ostatní poučovat,píše se Acana :)

doplněno 14.04.15 21:02:

Já teda doporučuji ještě natural delicius,daleko lepší,než ta vaše Acana :)

Od: mon
Datum: 14.04.15 21:44

Vím. že se to píše Acana, píšu na blbým, starým notebooku a občas to vynechá písmena... Jinak RC je opravdu hnus.. předraženej, blé, to bych psovi nekoupila.

doplněno 14.04.15 21:45:

Nejlepší je stejně syrové masíčko.. :P

doplněno 14.04.15 21:46:

RC - Kukuřice, kukuřičná moučka, dehydrované kuřecí maso, živočišné tuky, kukuřičný gluten, kuřecí játra, řepné řízky, kvasnice, rostlinný tuk, rybí tuk, minerální látky, stopové prvky, polyfosfát sodíku, DL-metionin, vejce v prášku, L-Lysin, L-Carnitine, vitaminy.

Ehm... připadá vám to složení jako pro psa-masožravce... mě to spíš připadá jak pro slepice.

doplněno 14.04.15 21:47:

A hodně psů mělo po RC různé problémy... trávicí potíže, alergie, nechutenství, dokonce i rakovina žaludku...

Datum: 15.04.15 08:04

Páááni, co tady už proběhlo diskuzí na téma Royal Canin. Já sama jsem jorkinku přes 9 let jimi krmila. Pak tuto značku prodali Francouzi Polákům a teď je to krmivo na grc! V tom je ten problém. Poláci nechali vzhled pytlů a cenu, ale recepturu změnili. Je to kukuřičná pochoutka. *zed* Nedávno jsem trefila na tenhle článek: http://www.artemispetfood.eu/…iva-psu-v-holistickem-pojeti/ Stojí za pozorné přečtení.

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.