VD u idiopatické cystitidy

Od: Datum: 26.03.15 09:29 odpovědí: 1 změna: 26.03.15 11:27

Dobrý den, můj britský kocour (6 let) má veškeré příznaky idiopatické cystitidy, byl dvakrát na rozboru moči a žádné bakterie nebo struvity v moči neměl...pouze stopy krve a snížené pH. Veterinářka mi doporučila granule od Puriny na rozpouštění struvitů, ale já po hledání na internetu jsem objednala Hills C/D Urinary Stress granule i kapsičky, protože mi přišly vhodnější. Granule mi jí, ale mám problém s kapsičkami. Četla jsem, že mokrá strava je vhodnější na léčbu, ale kocour mi maximálně olíže gel z masa a dál se nezajímá. Je nějaký způsob jak ho přimět? Objednávat obdobné kapsičky a zase vyhazovat peníze za něco, co jíst prostě nehodlá, je stresující zase pro mě. :)

Děkuji za případné odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 26.03.15 11:27

Na kapsičky bych se vykašlala, jsou příšerně drahé. Buďte ráda za to, že kocour jí granule. Já jsem takhle měla rok na dietě kočku, která žádné granule nejedla a ochotná byla pozřít jen ty kapsičky. Pokud chcete, aby přijímal více vody, zkuste granule namočit (třeba i do vývaru), jestli by to jedl. Aby kočky více pily, prodávají se různé fontánky. To se kočkám líbí, voda pořád cirkuluje a je filtrovaná. Nebo dát víc mističek s vodou po bytě.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.