Křížený jorkšírek?

Od: Datum: 21.03.15 09:20 odpovědí: 14 změna: 03.04.15 14:59

Dobrý den,chci se zeptat jestli muj Alfík není křížený? včera na procházce jsme potkali jednu ,,velmi příjemnou,, pani a tvrdila mi že je křížený se špicem :( První fotka je před ostřiháním a druhá je aktuální(ještě nám padají ouška)

Děkuji za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 21.03.15 09:47

Dobrý den, je to papírák? - asi jen tak poznáte že je čistokrevný :) - mě se zdá jako jorkšír správný, ale nemám s těmito plemeny zkušenosti. .. Je to fešák :) i kdyby nebyl čistokrevný..

Ohodnoceno: 0x

Od: jorik
Datum: 21.03.15 10:01

je bez pp ale z ch.s

Datum: 21.03.15 13:33

Můžu se zeptat ze které ch. s.?

Datum: 21.03.15 18:12

hafes

Od: jepes
Datum: 31.03.15 14:08

takova chovka neexistuje. tezko rict zda je krizeny...

Datum: 31.03.15 16:28
Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.03.15 10:48

Nemyslím si, že by byl křížený. Nic ze špice tam opravdu nevidím. Každý jorkšír je jiný, teda aspoň já jsem nikdy neviděl 2 stejné *smich* Každopádně, je krásný *palec*

Datum: 21.03.15 16:52

Dobrý den, jako kříženec mi váš pes vůbec nepřijde. Ale i kdyby to nebyl čistokrevný jorkšír, tak by to snad ani tak nevadilo, ne? Vždyť je krásný!

Datum: 21.03.15 18:08

Jasně že by to nevadilo jen jsem chtěla vědět jestli ta chytrá pani měla pravdu

Datum: 21.03.15 18:24

Ta chytrá paní neměla pravdu. Vůbec se takovými chytrými řečmi nedejte vytočit. Je to jork jak víno. Z nějakého důvodu jeho předkům nebyla udělena chovnost. Nikdo nejsme dokonalý, že? ;) Ty zvláštní zkratky ch.s. to máte na mysli jakože chovatelská stanice? Tak to je blbost na druhou. Chovatelskou stanici, registraci, název a číslo, uděluje Plemenná kniha pouze chovným fenkám. Tedy čistokrevným, s průkazem původu a po splenění nějakých záležitostí (svod, bonitace, výstavy), jim byla udělena chovnost. ;) Teď, na jaře budou výstavy, zajděte se podívat, jak jorkové dovedou být různí.

Datum: 21.03.15 19:49
No podle me se to zjistit neda,jen odhadnout...
Vipada jako krizeny i ne...kamarad ma velmi podobneho a krizeny(ma pp)neni ja mam uplne jinou(vipada rekneme cistokrevnejc ale je cistokrevna take) a krizena taky neni ;)

Od: astik
Datum: 31.03.15 17:01

Jako kříženec nevypadá;), já v tom špice nevidím ani trošku. Já mám 2 yorky a pokaždé, když nějakého potkám, tak každý vypadá úplně jinak, s papírama či bez nich. Pro mě je nejdůležitější, aby byl zdravý! Tak ať vám dělá radost:)

Od: gejza*
Datum: 03.04.15 14:57

Pokud nemá PP, tak se dá říct, že je křížený, ale já myslím, že mu to na roztomilosti neubírá, prostě čistokrevní psi mají PP, ostatní jsou kříženci

Od: gejza*
Datum: 03.04.15 14:59

ještě jsem se koukla na tu chovatelskou stanici a ty jejich pejsci také někteří nemají PP

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.