Vstup psa

Od: Datum: 06.04.15 10:55 odpovědí: 8 změna: 06.04.15 16:57

Přátelé nevíte zda je něco tak, aby pracovalo tak, že pes přijde z venku ke dveřím a v obytné místnosti, mě to bude signalizovat, že chce jít domu. Teď to řešíme tak, že mu necháme pootevřené dveře, ale bojujem stále s hlodavci, kteří se protáhnou otevřenými dveřmi. Moc děkuji za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: isteron
Datum: 06.04.15 11:06

Čo tak senzor pohybu, ako na schodišťových svetlách, alebo fotónka vo výške jeho tela.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.04.15 11:07

Pokud je to u Vás proveditelné, opatřete Vaše vstupní dveře tzv. vstupními dvířky pro psy, které si pes v obou směrech umí otevřít sám a automaticky se za ním zase zavřou. Vstup jakýchkoliv hlodavců je pak vyloučen.

Hledejte na internetu termín vstupní dvířka pro psy

Naše zkušenost s nimi je výborná!

doplněno 06.04.15 11:21:

Ta na obrázku jsou i uzamykatelná. http://www.rogz.cz/staywell-d…-s-transparentnim-flapem-755/

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.04.15 11:10

Děkuji za odpověď, ale spíše bych potřeboval, abych si pro něho došel pak jde většinou do koupelny na umytí pacek

Od: ben®
Datum: 06.04.15 11:11

Dobrý den, já měl s pejskem domluvu, že si zaštěkal nebo hrabal po dveřích packou (což se na dveřích podepsalo). Na tento signál jsem mu šel otevřít dveře. Pokud tam Váš pejsek jen stojí a čeká, tak je to "ťululum". Snad nějaká kamera, pohybové čidlo nebo "nášlapný" zvonek by to mohl vyřešit. Ale, jestli je pejsek mladý, tak se to štěkání u dveří ještě snad naučí. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.04.15 11:17

Předpokládám, že pes je zvíře inteligentní, určitě by se dal naučit šlápnout packou na velké tlačítko zvonku, umístěné třeba na zemi, systémem => úspěšný pokus = odměna. Můj kocourek má na klice zavěšeny rolničky a když chce ven ( i dovnitř ) tak si na ně zacinká, jenže musím být na doslech. Mám dvoje dveře za sebou, takže kočičí dvířka nepřicházejí v úvahu, ale tohle nám funguje už druhou sezónu...

Ohodnoceno: 1x

Od: isteron
Datum: 06.04.15 11:18

Náš špic , keď bol ešte mladší, tak zvykol pri dverách mňaukať, ako kocúr. Niekedy sme sa mu za to smiali. V staršom veku sa už naučil aj zavýjať. A to sám vybehol po schodoch na 2. poschodie a ohlásil sa.

Datum: 06.04.15 11:26

Každý náš pes se vždy dost rychle naučil si za dveřmi zaštěkat Funguje to super. Ono totiž jakékoliv čidlo neumí zachytit, jestli pes chce domů, nebo jen sedí za dveřma a čučí co se děje okolo

Datum: 06.04.15 16:57

To čidlo je super nápad. Ale když v noci přejde kočka, ježek nebo nějaké jiné zvíře, tak buide celý barák auf. :-D Naučit štěkat na povel. Pak bude snadné naučit štěkat na zavřené dveře. ;)

doplněno 07.04.15 16:12:

http://www.miatko.estranky.cz…ceni--dd-sedni--lehni-...html ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.