Kočička závislák na mě

Od: Datum: 03.05.15 18:07 odpovědí: 2 změna: 04.05.15 07:59

Dobrý den, máme kočičku (3 roky stará). Vždycky jsem se jí věnovala a ona se poslední půl rok na mě hodně uplnula. Děláme spolu snad úplně vše, je to miláček. Odloučení nebyl problém, ale poslední dobou hrozně mňouká sotva udělám pár kroků z bytu. Chodím do školy a to je v pořádku, ale jakmile odjedu na víken je zle. Na víkendy jezdím za dědou, který je nemocný a každý čas s ním strávený je moc cenný. Chci ještě říct, že ji doma nenechávám úplně samotnou, doma je sestra, ta ji ale nestačí a vymňaukává mě. Bojím se, aby časem nezačala se pomstívat a čůrat po bytě. Nevíte jak ji zabavit, když nejsem doma? Další kočičku nechci, tuhle jsem zachránila z ulice (takže nebyla plánovaná) a kdyby náhodou onemocněly, tak bych dvě asi nedokázala zajistit.

Děkuju :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.05.15 20:48

Tak na tohle těžká radaKocourek mi dělal to samé a já měla svědomí pokaždé co jsem šla pryč.Byl na mě fixovaný a já věděla a i teď vím,že má jen mě,tak se mu musím věnovat.Já mu ale pořídila malou kočičku kamarádku a je po problému.Vy druhou nechcete,tak jedině ukecat sestru,ať se mu více věnuje i během týdne ,nějaké pamlsky a bude to dobrý.Kočky jsou celkem prodejné;),tak by to mohlo zabrat.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.05.15 07:59

Já měla tov samé s kočičkou orientálkou,ty fakt nemůžou být sami...po roce jsem jí koupila kamaráda a mám klid.Když byla sama ,věčně mňoukala za dveřma a čekala ,až přijdu domů.I sousedi si stěžovali...Takže tohle je stejně nejlepší řešení...

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.