Adopce chrta

Od: Datum: 16.02.15 19:14 odpovědí: 6 změna: 23.02.15 10:19

Hezký večer,chtěla bych si adoptovat chrta.Mám k tomu veškeré podmínky,ale chtěla bych vědět jestli mají nějaké potomky.Pomohla jsem již nějakým pejskům z útulku a dost si zakládám na tom,aby můj pes neměl žádné potomky.Proto jsem si vždy vzala jen hodně mladé psy nebo štěňata.Chrti jsou již starší.Máte s tím někdo zkušenosti?Otázka zní:Má chrt který je v adopci nějaké potomstvo po světě z doby kdy ještě závodil?
Dost mě to zajímá a díky za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.02.15 19:32

Nějaká lehčí otázka by nebyla? Jestli ten chrt měl nějaké výsledky, je pravděpodobné, že po něm jsou štěňata. Máš strach, že bys musela za něj platit alimenty?

Ohodnoceno: 4x

Datum: 17.02.15 07:25

Téhle otázce vůbec nerozumím. Proč vás zajímají potomci psa? ;) Ptám se protože můj pes měl více jak 35 potomků, kteří dostali průkaz původu. Jestli byli uchovněni, to už nevím. A pak také nevím, co se mu podařilo při útěcích doma a na dovolené. Druhá, fenka, měla dvě štěňata s PP, ale ta nebyla uchovněna, chyběl jim oběma zub. To všechno bylo před mnoha lety a vůbec netuším, kolik je kníračů pepř a sůl a černostříbrných, kteří mají v DNA stopu po mých pejscích. ;) A taky asi bych se dost vyděsila, kdyby někdo přišel zkontrolovat, jak se má moje nynější pes, s tím že byl majitelem její prapraprababičky. *sok* Ještě mě napadlo: kdybyste zjistila, že pes, určený na utracení, měl potomky, pak byste ho nezachránila? Neadoptovala byste ho? Řkla byste, měl jsi děcka, ať se o tebe postarají?

Ohodnoceno: 4x

Datum: 19.02.15 19:48

:) babkazov .. :) není co dodat :)

Ohodnoceno: 1x

Od: stene455*
Datum: 22.02.15 19:24

Když chci pomoct pejskovi tak mu pomůžu a neohlížím se na to jestli má štěnata nebo ne..Proč vám vadí že bude mít někde potomky?

Datum: 23.02.15 07:35

A kdo ty jsi? Anetka nebo štěně? Přiznej se!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.02.15 10:19

Sice opět rozdvojená osobnost tazatelky ale nevadí. Budu tu zase za tu zlou, nechápu, proč bych měla zachraňovat závodní chrty z ciziny tam ať si je zachrání , u nás je toho k zachraňování dost ať už jde o zvířata nebo lidi.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.