Jaké je tohle plemeno psa?

Od: Datum: 12.02.15 00:28 odpovědí: 4 změna: 12.02.15 21:53
Dobrý večer. Chceme si dnes zamluvit toto krásné štěně z útulku. Nevíte někdo prosím co by to mohlo být z rasu? Vím že to bude nejspíš asi kříženec, ale nevím jaké rasy to je. Na webových stránkách dotyčného útulku o tomto plemenu taky nic nepíšou.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.02.15 07:33
avatar

Původ psa se absolutně nemůžete dopátrat. Tohle krásné štěně má nějaké rodiče, ale ti rodiče mají také rodiče a ti rodiče mají také rodiče. . . . Jen pro zamyšlení, když se podíváte na 3 generace zpět, napočítáte 8 předků. A ti mohli být i před 4 lety. Desetiletí předtím, to je nesmírné množství těch, kdo se na DNA podílejí, protože každý z těch předků zanechal svou stopu v DNA. V exterieru i v povaze. Dokonce ani velikostí tlapek se nemůžeme řídit, protože nevíme, jestli se v minulosti nemihnul třeba jozefčík. :-D Bude záležet jak pejska vychováte. Všeobecně platí - rapl pán, rapl pes! Laskavá důslednost, to je jediný způsob, jak mít dobrého psa.

doplněno 13.02.15 06:53:

Sekla jsem se v počítání. 8 praprarodičů + 4 prarodiče + 2 rodiče = 14 předků.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.02.15 08:15
avatar

No, jak píšete, je to směska, ale nádherná, roztomilá, podle čumáčku to vypadá na hodného, milého mazlíka. Takový čertík, rarášek. Neváhala bych a už bych ho zamluvila, aby ho někdo nevyfoukl před nosem.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 12.02.15 08:23
avatar

Dobrý den, zatím je to jen roztomilé štěňátko, ale co z něho vyroste je bez záruky. Tím se netrapte - bude to "křižovatka" a to jsou odolní, chytří a dobří pejskové. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.02.15 21:53
avatar

Je to rasa "Pes". Je překrásný, tak ať si s ním užijete spoustu radostných a láskyplných let.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.