Kdy kastrovat kocourka

Od: Datum: 01.02.15 18:51 odpovědí: 3 změna: 02.02.15 07:07

Dobrý den,máme kocourka sedm mesícu,kdy se muže kastrovat? Nechci aby se mi zatoulal, a chodil za kočkama,tady je to nebezpečný už jen kuli provozu.Děkuju.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 01.02.15 19:50
Tak to kastrujte hned.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: kejki
Datum: 01.02.15 20:07

Dříve se doporučovalo později, ideálně v roce, aby byly plně vyvinuté močové cesty a předešlo se problémům s kameny a ucpáváním. Po smrti mého kocourka, který v 7 měsících zabrousil, kam neměl, jsem si vzal z útulku jiného.

A paní z Hodonína tvrdí, že už v těch 7 měsících je to možné, že se nenaučí značkovat. Protože v roce už to opravdu umí a pěkně smrdí :D Dále, že zpětná vazba na problémy s močovými cestami není. Nemůžu potvrdit, Tim zahynul na nádor v necelých dvou letech. Ale byl jsem svědkem cévkování chudáka kocoura a není o co stát. Velmi bolestivé a zánětlivé onemocnění, nutná dieta.

A k tomu chození ven, kocouři jsou zvědaví hazardéři, kastrací odpadnou rvačky s jinými kocoury, což je zdroj infekcí a zranění. Ale nadále zkouší prošmejdit další území a dochází ke splašeným útěkům, kdy kvůli nějakému hnutí mozku skončí pod autem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.02.15 07:07
avatar

http://www.poradte.cz/zvirata…244-kocour-porad-krici.html#5 V téhle diskuzi je vlastně tentýž problém.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.