Jak se zbavit hrdliček zahradních

Od: Datum: 25.01.15 16:11 odpovědí: 3 změna: 25.01.15 20:06

Existuje rada, jak vypudit hrdličky? Ničí nám střechu, zahradní nábytek, schodiště apod. Máme dva kocoury i psa, ale ti nám nepomohou. Hrdličky sedí vysoko na stromech a čekají, až zvířátka zmizí.

Nechceme je střílet ani trávit. Máte někdo nějaké zkušenosti?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.01.15 16:28
avatar

Natáhnout mezi stromy silony,špagáty a na ně připevnit siluety drávců (velkých ptáků) , a navíc koupit pár dělobuchů od rákosníků a po zavření domácích miláčků jim spustit koncert .

Ohodnoceno: 2x
 
Od: bruk600*
Datum: 25.01.15 18:48

Vlastní psi a kočky vám nevadí, ale skutečné přírodní druhy chcete omezovat. Já to mám nastavené tedy obráceně. Hrdličky je to poslední co mi vadí, dokrmujem i ostatní ptactvo, ale zaneřáděná zahada od cizích koček se mi teda sakra nelíbí. Nejméně jednou za týden mám na plášti kola (dopravní prostředek do práce), nebo na botě nějaký pozdrav od koček a těsně za vrátky u našeho sloupu pro el. přípojku mají pejsci značkovací-kálicí místo. Jinak mám odpozorováno, že hrdličce se provoz na zahradě moc nelíbí a tak pokud chcete vypudit hrdličky, tak naučte pejka pobývat venku na zahradě.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.01.15 20:06

Tak je nemusíte střílet, ale střelte vedle nich do kmene stromu. Já jsem tahle vypudila straky když chodili slepicím ne žrádlo.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.