Je to šváb, nebo rus?

Od: Datum: 03.01.15 21:13 odpovědí: 4 změna: 04.01.15 10:16
avatar

doplněno 04.01.15 08:48:

Díky za odpovědi. Takže je to rusák. Tihle roztomilí broučci se hemží ve vyklizených prostorách bývalé vietnamské prodejny potravin. Aspoň vím s kým mám tu čest a můžu volit odpovídající zbraně. *cert*Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.15 21:28
avatar

Posuďte sám.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 04.01.15 09:08
avatar

Bohužel, je to rus. Pokud se potraviny nyní v prostoru nevyskytují, je šance je vyhubit. Velmi si libují tam, kde jsou kuchyně a skladové zásoby. Postřik musíte opakovat, případně vám pomůže deratizační firma, která provádí desinsekci hmyzu.

Pokud je možno prostor vykouřit, zkuste tuto metodu pomocí Atak fumigator, viz zde. Lidem to dost zabírá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.15 10:16
avatar

Hledal jsem na Netu vhodný postup a usoudil jsem, že bude lepší (a asi i levnější) na to zavolat odborníky. Firmu už jsem si vytypoval, tak ji hned v pondělí objednám. Prostor je sice v podstatě vyklizený, ale je velmi složitý a v neskutečně zanedbaném stavu. V současné době není vytápěný a tak jsou rusi poněkut líní a dá se po nich úspěšně šlapat :-D . Na přiloženém obrázku je nepoužívaný balkon prodejny. V to se mi teda fakt nechce hrabat *blee* . Možná by to měli vidět zastánci asijských večerek, kteří nedají na tyto prodejce dopustit. Myslím že by je na potraviny z těchto obchodů rychle přešla chuť.

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.