Kocour přítele mě nemá rád

Od: Datum: 27.12.14 10:32 odpovědí: 32 změna: 27.12.14 17:40
Ahoj Všem! Mám problém s kocourem od přítele. Žijem spolu v domku ale bohužel je tam i jeho kocour, kterém mě vyloženě nemá rád. Trhá mi různý věci, všechno mi shazuje mi věci, všechno je chlupatý,když si chci lehnout vedle přítele, tak se mezi nás nacpe a snaží se mě od něj odstrčit. a kolikrát me škrábne prez obličej. To se nedá ani spát! Jenže pro přítele hodně znamená, prý je to nějaká Bombajská kočka a že jich je málo. A Má jho strašně rád. A když mu řeknu, že mě dělá naschvály, tak se mě zeptá jestli mě nenavštevují ufoni v noci, nebo tak. Koupila jsem kapra a ten hajzl ho vytáhl z vany! (Nevím jak?!) To je k nevydržení. Já bych tu kočku nejraději zabila, ale při mé smůle ta zrůda bude mít tak 150 životů! Promiňte mi za ten slovník, ale nemůžu si pomoct. Nevíte jak to udělat aby mě dala alespoň pokoj? Nebo jak si ji udobřit?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 27.12.14 10:59
To je naprosto jednoduché. Nemáte ráda kočky a nerozumíte jim, takže vznikají konflikty. Přizpůsobit se musíte vy, kočka to neudělá. Po příchodu domů se převléknout a oblečení na ven schovat, aby nebylo chlupaté. Lépe uklízet své věci, nenechávat je válet tam, kde je kočka může shodit. Pokud nechci, aby po mně kočka v noci dupala, zavřu buď dveře do ložnice nebo kočku do jiné místnosti. Stejně tak jdou zavřít dveře do koupelny, když je ve vaně kapr. Máte vlastně docela štěstí, že se kocour zatím nemstí. To pak vypadá tak, že vám pomočí boty nebo pokálí peřinu. Zatím to opravdu na žádné schválnosti ze strany kocoura nevypadá.
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 27.12.14 11:00
avatar

Dobrý den,

soupeřit s kocourem se nevyplácí, protože kocour to vycítí a může vám močit do bot nebo se mstít jinak a jestli ho má přítel rád, klidně by se mohlo stát, že poletíte vy.

Chodit na něj žalovat a pěstovat si proti němu vztek, je dětinské. Je dobře, že uvažujete nad tím, jak si ho udobřit. To je správná cesta.

Pro začátek si třeba něco o těch kočkách přečtěte. http://bombajska-kocka.miciny.cz/ Když budete vědět, jak se kocour chová a jaké má zvyky, nepřekvapí vás tím, že loví ryby a příště si do koupelny zavřete, až tam bude pobývat kapr.

Naučte se si s ním hrát tak, aby s vámi nebojoval, krmte ho a uvidíte, že budete spokojeni všichni. Zjistěte, s čím si rád hraje. Někteří mají rádi ptáčka na udici (vypadá zhruba takhle), jiní chrastící míčky, nic nezkazíte, když mu koupíte hračku plněnou šantou kočičí, pro kočky je to rozkošnická záležitost, strašně je to přitahuje, voní a uklidňuje je to. Hračky seženete ve většině prodejen s potřebami pro zvířata.

Na kocoura mluvte tichým hlasem, hlaďte to na hřbetě, ne po nohou, ne po břiše, některé kočky mají rády drbat za ušima, na líčkách a pod bradou, to vyzkoušejte, jestli se mu to líbí, nastaví to místo, jestli ne, uhne. Nehlaďte ho, jestli se začne přetáčet na záda a ukazovat vám břicho, poškrábal by vás, takhle kočky bojují a některé temperamentní to provokuje k takovému kočkování. Poproste přítele, aby vám ukázal, jak ho hladit, kocoura zná nejlépe a určitě ví, jak s ním zacházet a řekne vám, kde děláte chybu. Též ho potěší, že se snažíte. Ani pro něj to není lehká situace, když kocoura miluje, vás též a teď je tam kvůli kocourovi takové dusno. Přizpůsobit se musíte vy, kocour je jen zvíře, od toho to nečekejte, nemá na to rozum. Je na vás, jak to zvládnete. Pro něj jste vetřelec, on tam byl první a je tam doma. :)

Pokud vám kocour vadí v noci v posteli, zkuste s přítelem domluvit, jestli by nemohl spávat jinde, abyste měli soukromí. Když se mu udělá odpovídající pelíšek, snad si zvykne i na spávání jinde a večer si do ložnice zavřete dveře.

A hlavně, je to o vás, kocour to vycítí, když ho nebude mít ráda a nikdy to nepřestane. Berte to sportovně. Taky mohl mít váš přítel malé dítě, které by vás nenávidělo a vyhlásilo vám válku a to byste se teprv pořádně zapotila.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 27.12.14 11:04
avatar

Jednou větou. Naučte se chápat zvířata,Vy jste přeci chytřejší.Vy na svého přítele nežárlíte? Aspoň trochu? Kočka je lovec tak toho kapra ulovila.Měla jste koupelnu zavřenou? Nebo vanu nějak zabezpečenou proti vniknutí kocoura? Jak se budete ke kocourovi chovat tak se bude chovat k Vám.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 27.12.14 11:12
avatar

Jelikož je to miláček vašeho přítele, řekla bych, že přítel raděj vyhodí vás než kocoura. Najděte si přítele co nemá zvířata, jiná rada neexistuje. Pokud má tak zlé oči jako ten kocour na fotce, nezmění se a vy budete trpět.

doplněno 27.12.14 11:41:

Ano Marcelko i já jsem ta semetrika a přece se náš kocour chodí tulit, jediné co jsem ho musela naučit aby spal hlavou tam kde mám hlavu já¨.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 27.12.14 12:07
avatar

Lidus, jak jste to tu kočku proboha naučila?! Vždycky jsem se o to snažila, ale naše kočka si takhle lehla jednou v životě - když jsem měla strašlivou angínu (či co to bylo), lehla si mi ke krku a hřála. Jinak mi všechny kočky lehají k nohám, max u boku, já se pak při usínání nemůžu převalovat a nespím :( kočce samozřejmě po chvilce dojde trpělivost a jde si lehnout někam, kde se kolem ní pořád nebudou motat nohy...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 12:46
avatar

Kocoura "hlídám" dceři (už ho nedám, bylo by mi smutno), nevadilo nám, že s námi spí (naši psi jinde nespávali) ale vadilo, že se nám k obličeji otáčí zadkem, ocasem nas lechtá na obličeji, párkrát jsem ho otočila. Dnes jakmile se zhasne, stojí u postele, počká až si lehneme, odkryju peřinu a řeknu no tak pojď ty náš kluku, spí až do rána. Někdy spí na zádech ale většinou se tulí ke mě nebo manželovi, nemá rád když ¨mě manžel chytí za ruku. Přez den do postele vůbec nechodí, spí ve svém pelíšku nebo na škrabadle. Masírovat chodí manžela s ním si i hraje, mě drzoun budí v 8hodin, vede pro kapsičku Felix, pak jde na záchod a opět si příjde pro mě a já musím hned jeho wc uklidit jinak mńouká na celý barák. Na chalupě je to paráda, postel je široká 2.20 tam vleze v pohodě kocour i vnučka, doma postel 1.60 tak občas spím s hlavou na nočním stolku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 12:19
avatar

Liduško, pěkná fotka - asi taková "semetrika" nebudete - ta kočka by to poznala. Kočka mého partnera s ním taky takhle spí, zatímco můj kocour mi spí na břiše, nebo u těch nohou. Tak ahoj.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 11:16
avatar

- jako "kočkomil" bych byla z takové kočky NADŠENÁ - škoda, že kočkám nerozumíte !

- být Váš přítel, tak si raději najdu jinou, možná si nebudete rozumět i v dalších věcech.

doplněno 27.12.14 11:24:

- pokud někdo nemá rád zvířata, tak s ním bude možná špatné i další soužití, takovou známou mám taky - a je to pěkná s prominutím "semetrika".

doplněno 27.12.14 11:32:

- a ještě - my s kočkama normálně spíme (jsou to tedy bytové kočky) - a neznám příjemnější pocit. Myslím, že nejsem sama, mnoho "páníčků" se svými mazlíčky spí. Zvířata mají i terapeutický účinek - viz heslo "zooterapie".

Ohodnoceno: 1x
 
Od: zizulle*
Datum: 27.12.14 11:27

Já kočky přímo nenávidím a jediná rada co mě napadá je snad vyhodit ji někam daleko. Je to sice surové a culdabulda už se nad mým příspěvkem asi křižuje, možná, kdyby jste jí koupila nějakou hračku nebo neco dobrého, párkrát na ni udělaa ťuťuňuňpupu a podrbala ja za uchem MOŽNÁ se to malilinko zlepší, ale jinak nevím :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 11:50
avatar

- dalo by se říct, že jako mladá jsem kočky taky "přímo nenáviděla" - ale ani nevím jak, najednou se mi kočky "staly" - jak trefně vystihla faithoncemore ve svém příspěvku 21.12. k otázce - Výchova kočky. Nesmíte k nim (a nejen k nim) přistupovat apriori s nenávistí. Ale pokud nemáte ráda zvířata, tak to asi nelze. To je fakt.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: bruk600*
Datum: 27.12.14 11:24

Nevycházím z údivu. Tolik empatií k agresivní kočičce? Prostě každé zvře má mít své místo. Akvarijní rybičky máme v akváriu, prase patří do chlívku, slepice do kurníku, koně do stáje, pes patří k boudě, nebo do voliéry, ale v této zvrácené době je to jinak. Prostě jste člověk, který má svůj prostor a kocour tam nepatří. Máte domek, tak kocoura musíte vykázat na odpovídající místo (VEN). U takového člověka jako je váš "přítel" si pak nemůžete být v životě ničím jistá, protože v krizové situaci to nebudete vy koho podrží.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.12.14 11:56
avatar

- proč bych neměla mít empatii ke kočce - "agresivní" je podle mého názoru jenom v podání tazatelky!

Lepší cítit empatii ke zvířatům, nežli ke zločincům a vrahům, jak to svého času předvedla naše politická modla.

A má-li přítel rád zvířata, bude mít rád rodinu, tazatelku i děti. Spíše bych pochybovala o charakteru tazatelky.

doplněno 27.12.14 12:13:

K2 - dobrý blábol, ale ze života. A nejde ani tak o politiku, jako o vztah ke zločincům a vrahům, které necením více nežli zvířata jenom proto, že jsou to lidi.

doplněno 27.12.14 12:31:

pro nenormalni

- v prvé řadě na kocoura neřvěte ! - kočky mají dobrý sluch a dovedou si "zařadit" člověka už podle tónu hlasu. Mého partnera mají kočky rády, ale jakmile zvýší hlas - klidí se mu z cesty a přijdou, až se uklidní. No, se zvířaty se musíte naučit žít, ale málo platné, bez lásky k nim to asi nepůjde.

doplněno 27.12.14 13:17:

pro zajímavost - tak jsem si vygooglovala bombajskou kočku - a dobrá, opravdu vzácná ! - můj partner tady jásá, že takovou kočku, která vyloví kapra z vany by tedy chtěl ! - prý je to "kanon"! - no, ale my máme ke zvířatům čím dál více "dobrý" vztah, většina s námi asi souhlasit nebude - a kočky se k vám chovají tak, jak se chováte vy k nim. A pokud se s nimi spřátelíte, není lepšího kamaráda.

http://bombajska-kocka.miciny.cz/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: k2
Datum: 27.12.14 12:00

Uz jsem se bal, ze do toho nezapojite politiku, no nezklamala jste...

A má-li přítel rád zvířata, bude mít rád tazatelku i děti
Toto je taky dobry blabol.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pb®
Datum: 27.12.14 15:05
Šeredně se pletete. Koni mnohem lépe než ve stáji bude na pastvině s ostatními koni, slepice a i to prase zas uvítá výběh, kde se budou moct přehrabovat v půdě a vybírat z ní mňamky a většina psů bude raději ležet někde blízko své lidské smečky než samo v boudě.
Není se co divit, že je tolik opuštěných a týraných zvířat, když má dost lidí pořád tyhle zaprděné vesnické názory. Pes na řetěz, prase neuvidí denní světlo a s koťaty do rybníka.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: nenormalni
Datum: 27.12.14 11:27
Nejvíc mě překvapuje, že příteli nic takového nedělá. Ještě mě nic nepochcala. Je pravda, že na něj trochu žarlím, protože je na něm vidět, jak toho kocoura má rád. Proto to chci řešit, protože mi je naprosto jasný, že byl letěla dřív než bych se stihla zeptat jestli já, nebo kocour. Děkuji za rady
Od: bruk600*
Datum: 27.12.14 11:51

Je to jako Sopiina volba. Kocourovi neubližujte, ale udělejte "příteli" pa-pa, protože to není váš přítel a raději si najděte někoho jiného, kdo vás bude mít alespoň trochu rád. S takovým človékem budete na výchovu vlastních dětí stejně sama, ale každý jsme svého štěstí strůjcem.

doplněno 27.12.14 12:24:

"nenormální" idiot? asi jo, ale sama jste psla, že by jste ji nejraději zabila. Jinak vaše otázka vlastně není o kočce, protože všichni víme, že kočky nikdy nezahodí svoji přirozenost, ale o vás. Tak vám tedy přeji hodně sluníčkových dní.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nenormalni
Datum: 27.12.14 12:06

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

avatar
Upozornění od sys kapkanadeje 27. 12. 2014 12:58:32
!Pravidlo Z2: je zakázáno psát vulgárně, napadat, urážet uživatele, používat urážlivý nick. Mírněte se ve výrazech!
Datum: 27.12.14 12:25
avatar

Myslím, že jste to vzala za správný konec, když se chcete s kocourem skamarádit. Na zvíře je zbytečné žárlit. Láska ke zvířatům je přeci jen jiná, než k lidem. Kocour se Vám zatím opravdu nemstí, to by vypadalo jinak (počurané věci), takže si na sebe pravděpodobně zvyknete. Pro někoho, kdo neměl nikdy doma kočku, to může být ze začátku opravdu náročné, ale chce to čas. Hlavně v sobě nepěstujte negativní emoce, že Vás kocour nesnáší nebo dělá naschvály a "bojujete" s ním. Musíte být nad věcí, vy jste rozumný člověk a kočka je "jen" zvíře. Podle popisu se chová normálně jako většina koček, takže žádná hrůza. Rad jak s kočkou vycházet tu padlo celkem dost. Zabezpečte si věci (všechny kočky něco schazují) a koupelnu příště zavřete (všechny kočky loví). Taktéž se většina koček cpe do postele (ano, u nás doma i mezi nás). No a co se týče všudypřítomných chlupů, pořiďte kartáč, pokud přítel nemá, a zkuste kocoura vyčesávat - pozor, možná se mu to nebude líbit, potom bych se domluvila s přítelem, aby to dělal on. Se zvířaty je potřeba prostě víc uklízet, ale na chlupy si taktéž zvyknete. No pokud si nezvyknete, píšete, že přítel se kocoura nevzdá (taktéž bych se nevzdala zvířete kvůli partnerovi, ale to neznamená, že ho nemiluji), tak jedině hledat přítele bez zvířat. Ale je to škoda, kočky jsou fajn, snad na to časem přijdete. Držím palce.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kalandra
Datum: 27.12.14 12:26

Kočky mám ráda, ale radši mám psy. Ale pokud kočka škodí, musí pryč. Jednu takovou mrchu měl můj manžel v naší chalupo-dílně. Kocour, který se mohl pohybovat jak v dílně, tak v obytném a mimo jiné manželův miláček, čůral všude, shazoval kytky i tretky z vyšších prostor a nejraději lezl do skříní a tam spal. Jednou mi rozškrábal péřovou přikrývku a synovi péřový spacák. Trpělivost mi došla, naložila jsem kocoura do auta a jeli jsme na výlet...hádejte, kdo se domů vrátil a kdo ne? Doporučuji vzdálenost více jak 20 km!

doplněno 29.12.14 19:29:

Nepřehánějte to tady s city. Kočka je šelma, umí se o sebe postarat a moc dobře se umí vlísat, když potřebuje péči člověka. Ten náš "výletník" se u nás také objevil náhodou...asi ho stejná bestie, na nižším vývojovém stupni jako jsem já, poslala o dům dál...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.12.14 12:28
avatar

kalandra: To jste na to opravdu vyzrála, gratuluji k vaší inteligenci, jíž ta kočka očividně převyšovala.

doplněno 27.12.14 13:44:

lidus, mě by zajímalo, kam byste ta zvířata furt vozila na utracení.Jelikož veterinář ze zákona NESMÍ utratit zdravé zvíře.

doplněno 27.12.14 14:13:

No dáváte tuto radu u každého problémového zvířete, které se tu objeví. Tak by mě zajímalo, který veterinář v Republice si nechá takhle dobrovolně ničit pověst, protože to je opravdu nelegální utrácet fyzicky zdravá zvířata. Už vidím ty chudáky, co dají na Vaši radu a objíždějí celou Republiku a nabízejí úplatky veterinářům. Kdyby to bylo takhle jednoduché, asi by nikdo nevozil zvířata do lesa, takový nelida je ve skutečnosti málokdo. Jen prostě "nemá" jinou možnost, zvířemu nikdo neutratí proto, že mu se*e do peřin. A mě to manželova kočka dělala 11 let (letos zemřela na selhání ledvin). Byla venkovní a přes zimu musela být v bytě, nebyla jiná možnost. Nedala bych jí pryč proto, že jí měl rád a já mám ráda jeho - prostě bych mu to nedokázala udělat. Zbavit se cizího zvířete, to se prostě nedělá. Je to morálně dosti za hranou.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 27.12.14 13:34
avatar

Kalandro, udělala jste mi radost, konečně je tu někdo horší než já. Ano, horší, jelikož já bych to zvíře nechala utratit a ne zdechat hladem.

doplněno 27.12.14 14:03:

Jaké pak furt, kolikrát za život si pořídíte nevychovatelného parchanta? A nemocné zvíře co trpí vám utratí každý vet bez problémů. Já bych spíš vás milovníky chtěla vidět, jak si necháte srát do peřin a s láskou, svým mazlíčkům, trpělivě několik let vysvětlujete, že se to nedělá. Já mám zvířata ráda ale prostě "vocať po cať".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 27.12.14 13:54

Když jsem se rozváděla, kočičku jsem musela s mírně krvácejícím srdcem nechat manželovi, jednak že tam už měla svůj rajón, ale hlavně ona mně brala jako maminku (no tak otvíračku konzerv, no), ale mého manžela brala jako chlapa, byla do něj zamilovaná, všelijak mu to dávala najevo. On byl sice touto láskou poctěn, ale vždycky jí říkal: "Julino, ten vztah nemá žádnou budoucnost." apod. :D No manžel si našel přítelkyni a Julina prý se například postavila do dveří tak, aby přítelkyně nemohla vejít dovnitř atd. Nijak se nemstila, ale žárlila jako blázen a chovala se k vetřelkyni nepřátelsky. Trochu se to zlepšilo přivážením ňamek a hraček, ale pomohl až čas - myslím, že když paní přestala bojovat a uznala, že paní domu je Julinka, tak se to zlepšilo ...ale u Vás je to jiné, Vy u přítele přímo bydlíte, zatímco přítelkyně mého bývalého ho jen jezdí navštěvovat. Uplácet ňamkama, neubližovat, prosím...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nenormalni
Datum: 27.12.14 14:15
No právě mě taky přijde jakoby o něj "Bojoval" Občas se zachová hodně "lidsky". Třeba když se dívám na něco v televizi, tak mi litá před obrazem a otravuje s balónem a když si to přítel přepne,jde se k němu mazlit. Přítel mi třeba podá balónek abych mu ho hodila, ale ani ho nehne, za spolu dovádí jak malé děti. Tyhle věci mě vyloženě vytáčí.:D :D
Od: faithoncemore*
Datum: 27.12.14 14:19

Chápu (že Vás to vytáčí) ale ještě jednou za kočkomily prosím - neubližovat

A pokud kocour ještě nepoznal šantu kočičí, tak mu tuto drogu pořiďte a schválně, i když mu ten polštářek nacpanej šantou budete podávat VY, co asi bude silnější, zdali hrdost nebo touha po šantě

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 14:27
avatar

Pro kocoura Herba nepetae catariae, pro sebe Cannabis a pro přítele třeba ...? JO TO BUDE KRÁSNÉÉÉÉ.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 14:23
avatar

- jenže zvířata žárlí jako malé děti a trápí se taky tak ! - to Vám toho kocoura nepřijde líto? - neměla byste o přítele s kocourem "bojovat", ale snažit se ho zamilovat a dát mu to i najevo. K dítěti svého přítele byste se taky tak chovala? myslím, že ne.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.12.14 14:35
avatar

A mě budou lidi vyčítat polidšťování zvířat:) Proboha, ženská, buďte trochu nad věcí. Chováte se jako žárlivé dítě, ale vážně:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nenormalni
Datum: 27.12.14 14:40
Asi nakoupím nějaký pamlsky. Musí pochopit, že tu budem 3. Nechci vyhlašovat kočce válku, stejně bych jí prohrála. Chtěla jsemn se tady jen zeptat jak na kočky, protože já chovala jen pár křečků. :D

 

Datum: 27.12.14 14:46
avatar

Mě kočky také lezou do obrazu před televizí, lezou mi i na klávesnici u počítače, lezou všude:) Prostě chtějí pozornost, i když se to zrovna nehodí. A také nepřistupují ke všem členům domácnosti stejně. Sestra má kočku, bydlí s maminkou, která má také kočky a kočky miluje. Ta sestry kočka si od ní nevezme ani žrádlo, pohladit se nechá 2x do roka. To je prostě taková povaha. Na mě se to zvíře kouká úplně vražedně. Každá kočka je osobnost. Když si s Vámi kocour nebude chtít hrát, tak to snad tolik nevadí:). Prostě si utvořte mezi sebou vztah, i když bude třeba neutrální. A třeba si Vás kocour nakonec zamiluje. Někdy z toho ale vznikne pouze tiché příměří.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 15:10
avatar

Podle toho co píše paní"nenormální" ,kočky přímo nesnáší.Nám když kočka ulovila kapra z vany,tak jsme se všichni ještě zasmáli tomu,jak je šikovná.Co já bych dala za takového přítele,který by měl rád kočky tak jako ten váš.

Jinak mám dvě kočky a u hlavy při spaní se mi střídají ,jedna u hlavy,druhá u nohou.Nebo se probudím,spím na konci manželské postele a kočky se rozvalené obě na mém polštářiVždyť je to tak krásný

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.12.14 15:48
avatar

už jsem vyčerpala bodíky - tak alespoň velké PLUS ! - moc hezký.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.14 17:40
avatar

Jestli chcete s kocourem a vyjít, musíte zapomenout na sebe a s klukem kočičím se skamarádit. Nepodlézat mu, jen si s ním začít hrát. Na proutek provázek s peříčkem nebo mašličkou a přimět ho ke hře. Vyzkoušejte aportování. Kyselé bonbony v celofánu, hodit, když se rozběhne, pochválit. Pak začne přinášet sám. Kuličky, papírky, špuntíky, šňůrky. Je potřeba vyprovokovat ho ke hře. Jakmile si s vámi začne hrát, máte vyhráno.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.