Pes zvrací

Od: Datum: 13.12.14 16:08 odpovědí: 10 změna: 15.12.14 12:35

Dobrý den mam dotaz, můj pes od včerejška od večera zvrací dodnes do odpoledne to s ním šlo normálně běhal ale ted už jen leží nic nejí a divně jakoby chraptí a "kašle". Také se nemůže postavit přišlo mi že chtěl už se zvedal ale nešlo mu to. Podařilo se mi do něj dostat aspon trochu vody ale bylo to těžké. Přemýšlím jestli s ním nejít na pohotovost a nebo počkat jak to bude pokračovat zítra. Co myslíte vy a nemáte nějaké tipy čím bych mu ještě mohla pomoct?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.12.14 16:26
avatar

Má horečku, průjem? Zavolej na veterinu a domluv se!

doplněno 14.12.14 11:15:

Tím, že zavolat na veterinu, jsem samozřejmě myslela to, že se domluví na tom, kde doktora v sobotu navečer najde!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.12.14 16:32
avatar

Tohle je každej den tady... Co asi máte dělat, když mazlíček, kterého nikdo z nás neviděl a nezná, se najednou chová divně a dokonce zvrací nebo má průjem? Jak jako máme poradit? Oblíkněte si ponožky na ruce a tancujte kolem něj mazurku, ne?

Takže malá rada - je vašemu mazlíčkovi zle? TAK S NÍM JDĚTE K DOKTOROVI PROBOHA.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 13.12.14 17:39

Kolikokoli:

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.14 16:41
avatar

To je jeden dotaz lepší, jak druhý. Co by tito lidé dělali bez internetu? Utíkejte s ním na pohotovost, okamžitě!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.12.14 16:48

Možná obrácený žaludek

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.12.14 18:11
avatar

Nechce se mi věřit, že se díváte na to, jak váš pes doma umírá a nejedete hned na veterinu. Existuje i veterinář výjezdní, veterinární záchranka pro přepravu atd., pokud nemáte dopravu. Mám obavu, že již může být pozdě. :(((

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 14.12.14 07:17
avatar

Nezlobte se, že budu nepříjemná, ale k podobným lidem se chovám, jak si zaslouží.

Budete ležet doma, zvracet, kašlat, chroptět, nebudete se moci zvednout. Nezavoláte si doktora? nebo Vaše rodina? Ne, sednou si kolem Vás do kruhu a budou čekat, až doděláte! *cert*

Pejsek je také živý tvor, cítí bolest,může se rozstonat. Toho doktora jste měli volat hned. My nevíme, co to může být. Mohl sníst něco otráveného, může jít o torzi žaludku /nedej bůh/. A vy čekáte a místo abyste už včera vyjížděla s autem z garáže či volala doktora, který dělá návštěvy, sedíte u počítače.

Koukejte konat, a něco pro pejska udělejte, sežeňte mu pomoc, než bude pozdě. Kdybyste měla okolo sebe takkové páníčky, jako má on, už byste byla dávno zahrabaná.

To jsem se zase rozčílila, omlouvám se, ale nemohu jinak. Někdo běží sám k doktorovi, sotva ho loupne v kříži, ale psa, který už se nedokáže zvednout,klidně nechá ležet a ptá se, co s ním. Takoví lidé by zvířata vůbec chovat neměli. *bum* Jaga.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 15.12.14 10:06
avatar

Dobrý den.Úplně mi mluvíte z duše.Když čtu otázky typu mám s ním jít k veterináři?Vhání mi to slzy do očí.Máme taky pejska a kdyby byl jen náznak že naší Betynce něco chybí hned bych tam s ní šla.Když někdo chce pejska tak musí počítat s tím že s ním nebudou jen radosti ale že také může onemocnět.

Jen tak mimo.Byl tady na poradně problém že jsou tu dvě babyjagy tak jsem to těm paním vysvětlila i když se mi zdá že nějak nechápou.Prý kdo si to má pamatovat že je tu babajaga a 2babajaga.Prý to mate.Chtěla jsem být babajaga ale přezdívka byla obsazena tak jsem přidala tu 2.

Zdravím Vás

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.12.14 11:42
avatar

Napište jak váš pes dopadl, díky.

Milé babyjagy, nejsem úplně blbá abych nepochopila, že jste dvě ale Babajaga je zde již dlouho a je to vlastně "dobrá" známá, 2babajaga je velmi matoucí a já mám navíc pocit, že ten kdo si dá lehce zaměnitelný nick jako by chtěl těžit ze známosti a postavení toho druhého, příjde mi to stejné jako padělek značky. Je to můj názor a můj problém.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.12.14 12:35
avatar

Nikdy jsem nikomu do pr...-pardon,nelezla a nepolezu.Ani nejsem zvyklá těžit ze známostí.Život mě naučil spoléhat se jen sama na sebe.Přezdívku jsem si založila před dvěma roky na mimibazaru . Kdybych věděla že bude někomu na Poraďte cz. vadit tak jsem vymyslela jinou.Takže se omlouvám a přeji pěkný zbytek dne.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.