Pes-petardy, stres,osamocení?

Od: Datum: 09.12.14 11:13 odpovědí: 7 změna: 10.12.14 07:01
avatar

Blíží se Silvestrovské hlučné období a já jsem konečně získala název kapiček na zklidnění. Známá říkala že na zklidnění při petardách fungují. Jiná je kape malé psině, která demoluje byt, na separační úzkost, ne celou pipetku a ne za krk, ale pár kapek na hlavičku Znáte je? Ověřil si kdokoliv, že je to pravda? Že fungují? http://www.dogsandcats.cz/bea…spot-on-pes-3x-07-ml/d-74247/ Prosím, napište. ;) Já mám štěstí, že se Dorka petard nebojí a ani nevyvádí, když nejsem doma. Ale je hodně pejsků, kteří všechno prožívají a pomoc přivítají.

doplněno 09.12.14 11:26:

http://www.dogsandcats.cz/antistres-feromony/c-1219/ a něco z toho?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: cotoje
Datum: 09.12.14 15:19

Kazdorocne jsme do psa na silvestra okolo 18 hodiny nalili deci sampusu a ten cely silvestr prospal - spise prochrapal. Zadne deprese, ani tik v oku z toho nemel. Nedemonizujte to tolik.

Samozrejme, podle velikosti. Mensimu voriskovi staci par hltu a spi, jako zabity, nase zlata retrivrice bez problemu vypije tri plzne a mota se po nich stejne, jako ja

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.12.14 17:09
avatar

Bohužel mi v Brně u přehrady nemáme jen Silvestr ale ještě v květnu soutěžní ohňostroje, všechna zvěř v okolí vyšiluje, některé ptactvo opustí hnízda a už se do nich nevrátí, kdo může ten odjede na chalupu. Jezevčík Denisek ten zalezl pod peřinu, šeltie Niček ten vyžadoval, že jsme spolu šli na WC a tam ten největší kravál přečkali. Naši psi ohňostroje rádi neměli ale kamarád co je ředitel psího útulku říká, že vůbec není pravda, že by dík ohńostrojům byl nějaký extra velký nárust uprchlíků.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bilka
Datum: 09.12.14 17:43

Tak tak, také bydlím v Brně u přehrady a tady je ohnňotrojů požehnaně. Naštěstí náš pes je miluje. Vždycky sedí na parapetu a čučí z okna. *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.12.14 17:39
avatar

Nemůžu to najít, někde tady byla diskuze o tom, že pes ze samoty dělá virvál. Úzkost ze separace. Na to jsou ty kapky ideální. Tenkrát jsem název kapiček nemohla najít.

doplněno 09.12.14 17:48:

http://www.poradte.cz/odpoved.php?idkey=1426135 Našla jsem to

Datum: 09.12.14 20:02
avatar

Tak to je bezvadné, že něco podobného existuje pro zvířata. Protože silvestrovské veselí je hrozné. U nás jsou petardy už od rána, co jsem měla psy, tak jeden celý silvestr proštěkal, ten druhý zase lítal celý den po celém bytě a třásl se strachy. Nejraději byl zalezlý v koupelně na vaně. Anebo v náručí. No a tento nejnovější přírůstek - to se teprve uvidí. Ale možná, že do zásoby by stálo za to kapičky koupit. Díky za doporučení

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.14 05:32
avatar

Známí dávali svému velkému psovi na Silvestra půl tabletky Rohypnolu. Malému pejskovi bych dala ještě méně, tak čtvrtku. Když byl Rex ospalý, dovedli ho do koupelny a dali mu tam pelíšek. Tak všechny ty strašné rachejtle prospal.

Taky se mi to nelíbí. Když je jeden organizovaný a krásný ohňostroj, člověk se rád podívá. Ale když výrostci tím třískají kolik dní /už teď/ a ani to pořádně neumějí, nic není vidět, jen rány a smrad, také se mi to nelíbí. Jaga.

Pro zajímavost: když jsme jezdili na jih Itálie, vždycky koncem června tam pořádali ohromnou náboženskou slavnost sv. Madony. Průvody kněžích, ověnčené sochy, různé spolky, hudby, balkóny domů vyzdobené ohromnými krajkovými přehozy. V pravé poledne byl veliký ohňostroj na pláži. Proč právě v poledne a ne v noci, nevím. Vidět nebylo nic, jen ohromný rachot a čmoudy. Slunce pražilo a po barevných efektech ani památky. Jen pláž zůstala pak plná těch ohořelých zbytků po rachejtlích. A žádný z věřících se neobtěžoval to uklidit.

Proto, když se něco nevyvede a za houby to stojí, říkáme: to je stejně platné, jako polední ohňostroj v Rodi Garganicu! *smich* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.14 07:01
avatar

Jago, když jsem vyběhla s Dorkou na rychlé crbnutí, až mě otřepal smrad a cosi hnusného a smardlavého, co padá z mraků. Mrholí smradlavým, zmrzlým hnusem. Ani se nechce věřit, že bylo léto a sluníčko. O pláži ani nemá cenu mluvit *plac*

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.