Kde nejlépe prodat štěňata

Od: Datum: 15.11.12 15:51 odpovědí: 7 změna: 01.12.12 16:57

všechny zdravím,

chtěl bych se zeptat, na jakém inzertním serveru(zdarma) je nejlepší prodávat štěňata, kde je nejvyšší pravděpodobnost, že se najde kupec, jaké máte zkušenosti, děkuji moc.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ptŽ
Datum: 15.11.12 15:57

Smutný příběh štěňátka:

http://www.carovani.cz/smutny-p-ib-h-st-atka-t824.html

Prostě, raději nemnožit pejsky, jako na běžícím pásu. - pt

Ohodnoceno: 3x

Datum: 15.11.12 16:01

Nějaký divný inzertní servr.

Ohodnoceno: 1x

Od: cockpunk*
Datum: 15.11.12 17:03

Já když jsem měl doma od své fenky vlčáka několikrát štěňata, napsal jsem inzeráty asi tak na 4-5 inzertních stránek, všechno klasika jako Bazos, Hyperinzerce, Avizo, Inzercezdarma, Annonce. Zájemci volali ještě půl roku potom co bylo vše prodané*smich*

Jinak většinou to byli třeba trodiče i s dětma takže jsem o pejsky strach neměl. Samozřejmě kdyby přijel Vietnamec s dodávkou tak bych ho hnal svinskym krokem.. Tím chci říct že se většinou určitě dá poznat jestli ho dáváte do dobrých rukou či nikoliv.

Datum: 15.11.12 17:46

Já mám velmi dobrou zkušenost s http://www.spechato.cz/psi Udali jsme ve velice krátké době dvě štěňátka kříženců a doufám, že jsou v těch nejsprávnějších rukách. Ale když si zadáte třeba "prodám štěňata", tak si určitě vyberete z množství adres, které se vám zobrazí.

Od: mija*
Datum: 16.11.12 04:32

Zkus to tady www.bobiš.cz

Datum: 16.11.12 22:44

www.bazos.cz

Od: dolphin*
Datum: 01.12.12 16:57

doporucuju portal ifauna.cz nebo primo v casopisu urcenem pro chovatele psu.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.