Kde nejlépe prodat štěňata

Od: Datum: 15.11.12 15:51 odpovědí: 7 změna: 01.12.12 16:57

všechny zdravím,

chtěl bych se zeptat, na jakém inzertním serveru(zdarma) je nejlepší prodávat štěňata, kde je nejvyšší pravděpodobnost, že se najde kupec, jaké máte zkušenosti, děkuji moc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ptŽ
Datum: 15.11.12 15:57

Smutný příběh štěňátka:

http://www.carovani.cz/smutny-p-ib-h-st-atka-t824.html

Prostě, raději nemnožit pejsky, jako na běžícím pásu. - pt

Ohodnoceno: 3x

Datum: 15.11.12 16:01

Nějaký divný inzertní servr.

Ohodnoceno: 1x

Od: cockpunk*
Datum: 15.11.12 17:03

Já když jsem měl doma od své fenky vlčáka několikrát štěňata, napsal jsem inzeráty asi tak na 4-5 inzertních stránek, všechno klasika jako Bazos, Hyperinzerce, Avizo, Inzercezdarma, Annonce. Zájemci volali ještě půl roku potom co bylo vše prodané*smich*

Jinak většinou to byli třeba trodiče i s dětma takže jsem o pejsky strach neměl. Samozřejmě kdyby přijel Vietnamec s dodávkou tak bych ho hnal svinskym krokem.. Tím chci říct že se většinou určitě dá poznat jestli ho dáváte do dobrých rukou či nikoliv.

Datum: 15.11.12 17:46

Já mám velmi dobrou zkušenost s http://www.spechato.cz/psi Udali jsme ve velice krátké době dvě štěňátka kříženců a doufám, že jsou v těch nejsprávnějších rukách. Ale když si zadáte třeba "prodám štěňata", tak si určitě vyberete z množství adres, které se vám zobrazí.

Od: mija*
Datum: 16.11.12 04:32

Zkus to tady www.bobiš.cz

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.11.12 22:44

www.bazos.cz

Od: dolphin*
Datum: 01.12.12 16:57

doporucuju portal ifauna.cz nebo primo v casopisu urcenem pro chovatele psu.

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.