Starý potkan- nádor- utratit?

Od: Datum: 22.11.14 15:45 odpovědí: 5 změna: 22.11.14 19:50

Dobrý den mám přes 2 roky starého potkana .. už od minulé suboty má jakousi bouli na krku .. Tedka se to zhoršuje .. hrozně dýchá a vydává u toho nehezké zvuky .. chceme jí nechat utratit aby se netrápila .. teďka otaázky

Myslíte si že je to dobré rozhodnutí?

Myslíte si že přežije jízdu v autě?

Děkuji moc

doplněno 25.11.14 20:12:

Děkuji .. rozhodně ji necháp uspat .. ale poslední 2 dny je docela čilá.. ale bojím se .. říká se že před smrtí sou nejvíce akční ..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.11.14 16:38

To je nejtěžší rozhodnutí každého chovatele, které musíte udělat sama. Je to to poslední, co pro zvíře můžete udělat. Jestli se trápí a není řešení, tak neváhejte ani minutu.

Ohodnoceno: 1x

Od: ria®
Datum: 22.11.14 16:42

Dobrý den, taky jsem se u samičky potkana neuměla rozhodnout, veterinář rozhodně navrhoval utracení, ale já se s ní nemohla rozloučit.. Ještě pár dnů to vypadalo docela dobře a pak nádor puknul a ona přes noc vykrvácela.. Vyčítám si, že jsem jí ten konec nechala protrpět..

Ohodnoceno: 1x

Od: bhkl1
Datum: 22.11.14 18:52

určitě se trápí je to těžké rozhodnutí ale určitě pro ni bude lepší ji utratit bude to konec jejího trápení

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.11.14 19:25

Eutanázie je někdy pro zvíře vysvobozením a je to pro něho to poslední dobré, co pro svého zvířecího kamaráda můžete udělat. Je to těžké rozhodutí, ano vím to a znám to. Ale než ho nechat trápit v bolestech, to raději tu injekci, kdy usne a už se neprobudí.

Od: bhkl1
Datum: 22.11.14 19:50

znám to taky jsem to zažila je to hrozný pocit ale pak udete rádi že jste udlali dobrý čin a potkánek nebude dále trpět

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.