Psí kuchařka - recepty

Od: Datum: 18.11.14 17:02 odpovědí: 4 změna: 18.11.14 17:28

Ahojte,

neznáte někdo nějakou "psí kuchařku", redepty pro naše čtyřnohé parťáky :), chci kapku změnit stravu a více vařit, poradíte? Pošlete odkaz?

P.S.: Jedná se o větší plemeno - labrador...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.11.14 17:08

Já mám zkušenost, že když dám něco jiného, jakože na přilepšenou, všichni mí psi vyrobili pak kravinec. Ne průjem s častým běháním, ten také byl, ale většinou jen řídkou louži. Jen z kyselého zelí, v jakékoliv podobě, se ani jeden nepoprděl. Všem vyhovovala stále stejná strava s dobrotkou jako odměnou. ;) Tahle pes může ještě švestky a miluje mandarinky. Ne že by jich snědla kilo, ale několik soustev. Vůbec nemám odvahu měnit základní potravinu, kvalitní granule. Má čisté oči, pěknou srst, výstavní hovínko, je v kondici. Co víc si přát?!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.11.14 17:12
Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.11.14 17:14

Jedny recepty jsem napsala jako článek pro PPČ, snad si z nich něco vybereš

http://www.dejavu-clanky.estr…/clanky/pes/psi-kucharka.html

Datum: 18.11.14 17:28

Já mám tuhle doma a je fakt suprová. :) Ale je to jenom na pamlsky a sušenky. :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.