Co je se šnekama?

Od: Datum: 08.11.14 13:58 odpovědí: 6 změna: 13.11.14 15:09

Dobrý den máme hodně šneků 2 rodiče a děti. S rodiči máme problém jelikož vůbec nevylezli již rok. Vždy je postříkáme vylezou a my vždy hned před ně dáme jídlo ale oni ho jen přelezou a ani neochutnají pak zase zalezou a dál nic. Díky tomu nám už 1 rodič umřel. Kdyby jim bylo zima tak by se zahrabali. Nejsem jediná komu nechcou vylézt a já chci vědět proč. Děti přitom tohle nedělají. Děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: atj®
Datum: 08.11.14 16:00

Tyto příznaky mohou být reakcí na nevhodné podmínky (vlhkost, teplota), ale mohou také značit napadení parazity.

Zkus změnit podmínky.

Ohodnoceno: 1x

Od: bhkl1
Datum: 09.11.14 18:53

děkuji za odpověď máme je v úplně stejné teplotě jak mladé a také ve stejné vlhkosti, paraziti jsem u nich neobjevila opravdu nevím čím by to mohlo být je mi opravdu líto že kvůli něcemu 1 z nich umřel

Od: wowi
Datum: 09.11.14 22:27

Čím je krmíte?

Občas se může stát, že moc zmlsají a prostě radši chcípnou hlady než by to sežrali...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.11.14 17:36

no je pravda že sou docela vybíraví. Víme že ale milují salát a tak jsme jim ho daly a nic se nestalo.

Od: wowi
Datum: 10.11.14 23:37

Zkuste okurky, postačí slupky od okurek-ty mi vždy zmizí do 3h ;)

A teplotu v terárku máte jakou? Já mívám kolem 20-25°C, ale když mají pod 20°C tak je už moc chladno...Záleží to dost na druhu, já mám Immaculy a před tím jsem měla retky 10 let se dožily.

Jinak oblovky asi žrát nepřinutíte :-/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.11.14 15:09

okurky zrovna moc nemusí už nevím co s tím dělat teplotu mají nad 20 stupňů

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.