Kocour vztah

Od: Datum: 07.11.14 20:25 odpovědí: 6 změna: 03.01.15 23:54

Ahoj lidi,

před 3 roky brácha našel kocoura, bylo mu tak 4 měsíce, byl v perfekním stavu. Vzal ho domů, dali jsme mu mléko, prospal se u nás. Druhý den jsme s ni zašli na veterinu kde ho mu udělali různá vyšetření. Já jsem chtěl samozřejmě kocoura nechat, otec byl tenkrát strašně proti, ale já jsem si ho za dobré vysvědčení doslova vybrečel. Samozřejmě i otec si ho potom oblíbil.

Samozřejmě zůstal, teď když se spolu mazlíme nebos si hrajem tak ho kolirkát provokuju a dlachním, párkrát ho i lehce seřvu když udělá něco co má. Rodíče se k němu chovají líp, ale se mnou tráví víc času. I třeba o víkendu když jsou všichni doma, stejně spí v mém pokoji. Když si ho vezmu do náruče, taky tam vydrží dlouho, u rodíčů sebou začne za chvílku třepat a chce dolů.

Myslíte že to je třeba tím že ho umím správně držet, nebo si i za ty 3 roky pamatuje jak jsem za něj bojoval?

Celkem by mě to zajímalo.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.11.14 20:45
avatar

Myslím, že kočičí myšlení je mnohem blíž myšlení šelem, než myšlení lidí.

Kočka asi neví, že jste za ni bojoval s otcem a že ji máte jako odměnu za vysvědčení, takové složité úvahy jsou mimo její chápání. Ale nejspíš si pamatuje, kdo ji zachránil, resp. adoptoval a kdo se jí nejvíc věnuje. Toho pak považuje de facto za vůdce své smečky, případně za "partnera", a projevuje mu největší přízeň.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.11.14 07:03
avatar

Je to jednoduché. :-D Ten kocour tě miluje, má tě rád. Není důležité co bylo, z nějakého důvodu tě má v srdíčku.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 08.11.14 21:48
avatar

I kočka si vybírá svého páníčka, se kterým je jí nejlépe.

Ale vůbec bych se nedivila, kdyby Tvůj kocour VĚDĚL, že jsi za něj bojoval. Zvířata možná vědí víc, nežli tušíme. Tak ahoj.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.11.14 12:50
avatar

docela obyčejně si tě oblíbil. To kočky a kocouři dělají. Lidi si obvykle myslí že mají kočku nebo kocoura, ale u koček a kocourů je to právě naopak. Ty nemáš kocoura. Tvůj kocour má tebe.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: agah
Datum: 03.01.15 22:56
No stim ze by věděl ze si za něj bojoval to si nemyslim... My máme taky kocoura.. já jsem ho našla , rodiče ho nechtěli přesně jak říkáš jsem si ho vybrecela ! Já se k němu chovám jak nejlíp mužů a stejne má radši mamku která ho ani nechtěla :(
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.15 23:54
avatar

Kočka perfektně vycítí, kdo ji má nejradši a podle toho se chová. Má tě prostě rád a má rád i to kočkování. I on potřebuje někdy upustit páru a pohrát si.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.