Mušky mě jednou přivedou do blázince

Od: Datum: 30.10.14 21:48 odpovědí: 4 změna: 31.10.14 12:44

Zdravím,na monitor mi létají a lezou po něm takové malé černé mušky,už to trvá asi 4 dny a já jich pozabíjel asi 20 a stejně tu jsou.Co s tím? :D Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 30.10.14 21:50

Dobrý den, snad Vám odpoví odkaz na podobnou otázku. Zdravím!

https://www.poradte.cz/nejen-…843-octomilky-jsou-vsude.html

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.10.14 21:53
Nemas nekde v mistnosti stare zbytka jidla? treba v kosi staci ohryzek od jablka nebo pecka atd. a je jich tam hafo, obcas se nejaka z kose zatoula a obzvlaste ve tme kdyz sviti jen monitor :)
Ohodnoceno: 2x

Od: roza*
Datum: 31.10.14 00:00

To jsou smutnice. Také mi létají u monitoru a občas i do nosu, mají rády vlhké prostředí. Líhnou se v květináčích, které jsou přes zimu zbytečně moc zalévány. Jejich larvy užírají kořínky a rostlina trpí. Přestaňte zalévat, nechte zeminu vyschnout. Rostlině dodejte velmi malé množství vody teprve až v okamžiku, kdy začíná uvadat. Jinak ne! Smutnice se mi občas utopí ve sklence s vodou, mají rády vlhko, proto také občas létají u odtoku ve dřezu.

Můžete je ničit buďto chemicky a nebo dát k rostlinám žluté lepové pásy, viz foto. Koupíte je v drogérii a nebo v zahrádkářských potřebách.

doplněno 31.10.14 00:04:

Ještě foto

Ohodnoceno: 4x

Datum: 31.10.14 12:44

Zdravím.V blázinci Vám mušky už vadit tolik nebudou.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.