Mušky okolo pečiva

Od: Datum: 28.10.14 15:24 odpovědí: 2 změna: 29.10.14 15:58

Máme v okolí jednu malou pekárnu, Žabku a Albert. Ve všech třech obchodech okolo pečiva (hlavně u sladkého) létají malé mušky, a je jich docela dost. Nicméně lidem to evidentně nevadí - pečivo kupují. Já se toho zpočátku štítil, ale zvítězila lenost, protože v blízkém okolí jiné obchody nejsou. Mušky sedají na pečivo a asi se jím živí, je to životu nebezpečné? Je jich opravdu hodně, vždy když prodavačka nabere pečivo a vloží do igeliťáku, tak ty mušky v něm zůstávají jak v akvárku a přinesu si je domu. Zaráží mě, že to asi opravdu nikomu nevadí, protože pečivo lidé normálně kupují a i já jsem si po čase zvykl, ale nevím, jestli nejsem divný.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: moreno
Datum: 28.10.14 15:34

To co popisujete, sdělte na místně příslušné hygienické stanici. Do 14ti dnů tam ty mouchy jen tak už neuvidíte :D Pravidla na skladování čehokoli, natož potravin jsou dost přísná a moucha nemá na nezabalené potravině co dělat, tedy v EU každopádně ne.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pppopel
Datum: 29.10.14 15:58

Malá pekárna budiž, ale že by to nikdo neřešil v Albertu a Žabce? Tak velké firmy musí mít přísná interní pravidla...

Nechci dělat zbytečný rozruch udáváním, možná o nic nejde, když to nikomu z kupujících doposud nevadilo a teď bych se měl najednou já ozvat? Vygooglil jsem, že to snad budou mušky octomilky, které nejsou zdraví škodlivé.

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.