Pískomil mongolský

Od: Datum: 29.10.14 14:25 odpovědí: 5 změna: 29.10.14 18:11
Potreboval bych poradik okolo piskomilu. Myslite ze to bude blby mit piskomily kdyz mi je 17. A jeste kolik piskomilu mit na zacatku. Hodne pisou ze aspon dva ze jsou spolecenske, jak pak ale probiha ochocovani kdyz mam dva a potrebuju je naucit vydrzet na ruce atd. Pokud by jsem mel 2 piskomily, tak obe samicky.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.10.14 14:36

Proč by to mělo být blbé? Pokud máte podmínky a budete se starat, nevidím na tom nic blbého. A ano, pokud nechcete mladé kupte dvě samičky nebo dva samečky, ale sourozence. Ochočují se jako ostatní hlodavci, krmit z ruky a brát je do rukou.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.10.14 14:48

Nevím, proč by to zrovna v 17 mělo být blbý. My máme dva samce, péče o ně je velmi jednoduchá, ale co se ochočování týká, tam jsem skeptický - ti naši mají akorát snahu za všech okolností zdrhat :)

Od: ria®
Datum: 29.10.14 14:59

Kámoška má dva kluky pískomilů a jen se na ně kouká, do ruky se vzít nenechají a koušou...Potkani jsou lepší :), - i když možná ne po "designové stránce" :) ale je tam větší pravděpodobnost, že se ochočí, a pak je to skvělý společník a dá se vzít všude.. :)..

Datum: 29.10.14 17:30

my jsme měli vždycky jen jednoho pískomila, vždycky samičku, a dala se ochočit bez problému - když jsou dva, tak si asi vystačí sami... naše holky byly obě moc milé a zvídavé, všechno pozorovaly, bavilo je nechat se honit po pokoji (a po chvíli se nechat chytit), doporučuji a vůbec to není blbý, když ti je 17, proč...?

Datum: 29.10.14 18:11

Mě je 14 a chovám 2 křečky, psa a dvě kočky ;) nechápu, co je na tom špatného :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.