Časté stěhování-pes

Od: Datum: 19.10.14 21:27 odpovědí: 2 změna: 20.10.14 08:27

Může to mít časté stěhování na psa nějaký dopad? U mého psa nějak pozoruj, že je takovej víc aktivní a do všeho hrr, chvilku má dobrou náladu, pak zase kouká smutně. Když ho necháme doma, tak když přijdeme domů, tak trvá 10 minut než se zase zklidní přitom jsme byli pryč jenom 3 hodiny. Tak nevím, jestli je to z toho stěhování nebo něco jinýho. Je mu 7-9 let, kříženec německého ovčáka.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.10.14 07:50
avatar

Ano, Je to stěhováním. Pes vnímá zvuky, které doposud neslyšel, pachy, které necítil a je zmatený. To, že kouká zmateně, podívejte se, co mu dělají uši! Směruje je, nechá je volně? Jen se soustředí na neznámý zvuk? Zjišťuje, co se děje. Vybavení bytu je známé, ale všechno ostatní ne. Je nejistý. Neví, jestli se má bát nebo zuřit. Nemá to snadné a chvilku mu potrvá, než si zvykne a bude znát zvuky i pachy.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 20.10.14 08:27
avatar

Je to tak, jak píše @babkazov

K nám do domu se teď nedavno naproti přistěhoval nový soused se stafordem.. Podle frekvence štěkání (a to velmi, velmi hlasitého) poznáme, kdy jeho páníček zrovna slouží noční.. Doufám, že si pejsek v novém prostředí brzy zvykne, protože často je to až neúnosné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.