Kousání z lásky?

Od: Datum: 11.10.14 06:40 odpovědí: 5 změna: 12.10.14 22:19
avatar

Dobré ráno..

Nevím, jestli to dělají i Vaše kočky, ale když se mazlím se svou mícou (to vždycky přede, otírá se o mě, vyžaduje mazlení), tak po čase mě kousne nebo spíše zakousne do ruky. Netrvá to dlouho, ale potom se zase chce mazlit. Co to je? Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.10.14 07:22
avatar

Vždycky, když jsi s kočkou, dívej se ji na ocas. Jakmile jím začne švihat, nechej ji, sundej z ní ruce. Švihání ocasem znamená nespokojenost, rozčílení, agresi. ;) Proto mají kočky a psi problém dorozumět se. Pes se ocasem směje, kočka zuří.

doplněno 11.10.14 10:30:

Micinko,opravdu ocasem nepohne a z ničeho nic, bez varování Raf do krve?!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.10.14 07:52
avatar

To vím dobře, ale ona ocasem nešvihá.

Micka

Datum: 11.10.14 13:14
avatar

Vše je v pořádku, vaše micina si s vámi chce hrát.

Kočičí zábavy totiž občas vypadají jako rvačka. Jsou to prostě pořád ještě šelmy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.10.14 19:20
avatar

To dělá naše Nelinka...Vždycky když hoodně přede a láskou by mě sežrala,otírá se o mě,tak mi jemně sahá při tom předení pacičkou na obličej a pak mě jemně kousne do kořene nosu.Už jsem si na to zvykla a vím,že takhle projevuje svou lásku.A jak jsem se dočetla,dělá to dost koček.Kocourek se zase mazlí tak,že mi dá packy okolo krku a přede tak,že se třese barák,neskutečně se mazlí...a nikdy nekousl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.10.14 22:19
avatar

podle mých zkušeností s naší kočkou - i ona někdy při mazlení kousne, když už je na ni toho hlazení moc, jako kdyby už své emoce neustála... pořádně svou kočku pozorujte - možný scénář: mazlení se jí líbí, ještě líbi, pořád líbí, a najednou už nelíbí a kousne, aby tím sdělila "přestaň", někdy předtím varovně mrskne koncem ocasu... naopak u hravých kocourků kousání patří ke hře, rádi u mazlení kousají, našeho kocourka stačí chvíli hladit a začne se prát s rukou a kousat - zdravím :)

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.