Nesnáší mi slepice

Od: Datum: 10.10.14 19:52 odpovědí: 6 změna: 11.10.14 01:21

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat sousedce přestaly snášet slepice zacala jim dávat zelené slupky od ořechů.Může to být příčina děkuji za kladné vyřízení s pozdravem Jan Benda

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.10.14 19:56

No na podzim a v zimě si dost často berou slepice dovolenou a snášejí méně. Nemohou přeci pracovat jak kulomet a metat jedno vejce za druhým každý den. I vy si od práce rád odpočinete, či ne?

Ohodnoceno: 0x

Od: dako®
Datum: 10.10.14 20:50

To jsem ještě neslyšela, že by se slepicím dávaly slupky od ořechů, ale příčina to jistě není. Slepičky si čas od času musí odpočinout. Nebo jestli už jsou starší víc jak tři roky, tak budou snášet méně a méně.

Datum: 10.10.14 21:10

Nesnáši mi slepice. Takže vy jste chodil sousedce na vejce, ona na to přišla a sbírá je ještě před vámi.

Ohodnoceno: 3x

Od: dako®
Datum: 10.10.14 22:04

kimba-*palec* *palec* *palec*

Datum: 11.10.14 00:18

Moje slepice téměř nesnášejí od konce srpna. Sousedé jsou na tom stejně. Ale je to letos příliš brzy. Dřív přestávaly snášet až někdy v říjnu až listopadu s příchodem zimy v noci.

Datum: 11.10.14 01:21

Prostě nechte jim prostor na odpočinek, slepice přepeřují a to je prostě něco tzv. stojí, dejte jim čas, jak se sluší a patří, předpokládám za 1-2 měsíce, to bude zase tak, jak to bylo. O holky se musíte starat a berte v úvahu, že to nejsou roboti, aby snášeli každý den ostošest. Hlavně slepice nedržte nikdy déle jak 3 roky, spíše si je ponechte roky max. 2 a kupte nový chov... Polívka je taky dobrá a zdravá ...

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.