Kote nechce jist granule

Od: Datum: 06.10.14 15:08 odpovědí: 5 změna: 06.10.14 18:42

mame trimesicni kote.odmita jist granule.chce jen kapsicky,pastiky... uz jsem ji zkusila ty granule obalit v pastice,ale obratne je plizala,vyhazela z talirku a nechala proste tak. zkusila jsem ji i "vyhladovet". dostala jen rano a pak odpoledne. uz mi ji bylo lito. co mame delat? nebo muze byt jen na kapsickach? a kolik ji jich teda mame davat? moc dekuji za pomoc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.10.14 15:17

Jen na kapsičkách ne.. Sama je používám jen jako pamlsek. Jaké granulky mu dáváte? Chce to granulky pro koťáta. Dokonce jednu kočičku jsem měla maličkou a hrozně choulostivou, zdráhala se pořádně otevřít pusu, takže nechtěla žrát větší granule. Naučila jsem ji tehdy od Royal Canin na Baby Cat, které byly opravdu drobounké a daly se i namáčet ve vodě.. pak jsme přešli na kitten, které byly už o něco větší a pak na normální dospělácké a i u těch jsem musela hlídat, jaký mají tvar. Měla raději menší trojúhelníčky než třeba velká kola.

Do granulí bych pak třeba nedala celou kapsičku, ale polila je jen šťávou z nich nebo vývarem nebo tuňákem atd...

No a pokud dostala "jen" ráno a odpoledne, tak to moc času na vyhladovění neměla :D :D

doplněno 06.10.14 15:23:

A tady třeba něco ke kapsičkám: http://www.miciny.cz/clanky/v…sce-kapsicky-pro-kocky-13204/

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.10.14 15:26

U nás jsme do mističky dali trošku kapsičky z ledničky a dolili asi dvěma lžičkami horké vody. Do toho granulky zamíchali. Granulky poměrně rychle vodu vsály a kluci kocouři snědli s chutí napůl rozmočené. ;) Jen ještě otázku: Jaké granule používáte? Ani kočky, ani psi nejí všechny granule. Nejprve se musí vyzkoušet, kterou značku budou a pak teprve koupit. Kupte ve zverimexu po hrstkách z každé značky, dejte k nim papírek s názvem a pak teprve odsypejte do misky. Možná, že nejí ty, co máte doma.

doplněno 07.10.14 07:08:

To jsem ráda, že jsme našly něco, co pomohlo. Pohlaďte ji za mě

doplněno 07.10.14 07:12:

Časem vody a kapsičky ubírejte, zůstane jen na granulkách. ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: vk
Datum: 06.10.14 16:06

diky za radu. zkusim to namocit,to je vazne dobry napad. a mame tri znacky. ale zkusim namacet a tu kapsicku jen primichat

snad to zabere. jeste jednou dekuji

doplněno 06.10.14 17:25:

moooc dekuji.graule jsem namocila,primichala trosinku kapsicky a sezrala vse.jeste jednou mooooc dekuji

Datum: 06.10.14 16:41

Zkuste uvařit maso nebo vývar z masa a vmíchat mezi granule, ony ty kapsičky jsou umělý navoněný humus, něco jako pro lidi hambáče a hranolky. Taky to chutná, ale ty následky.

Kočičky jsou roztomilé a velmi brzy se naučí, že hodí smutné očko a vyměknete. Vyhladovět opravdu neznamená dostat nažrat ráno a odpoledne.:) Myslím, že kočka dobrovolně hlady nechcípne.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.10.14 18:42

Jen kapsičky jí nevadí i když je to drahé. Já mám také takovou potvůrku. Rozmazlená,papá jen kapsičky Felix Junior a jeden druh granulí,na kterých je psáno "jen 20 kousků". A když dostane něco jiného,tak vydrží u misky sedět a smutně koukat,dokud nedostane co chce. A pak ještě žere šunku a file. Jenže ona nemá jednu přední nožičku a tak ji člověk rozmazluje. Jinak jako kdysi u tchyně - trochu mlíka a nachytej si.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.