Kde to maji andulky nejradeji?

Od: Datum: 04.10.14 11:30 odpovědí: 9 změna: 05.10.14 12:42
Ahoj mam andulku ale nevím kde je ji prijemne hladit?Dekuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lego®
Datum: 04.10.14 11:47

Zkusil bych to treba v obyvaku a sledoval jak se chova.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.10.14 13:24

OMLOUVÁM SE asi jsem se spatně vyjádřila myslím kde se jí líbí hlazení (hlava,křídla atd.)

Od: lego®
Datum: 05.10.14 12:42

Hladit postupne vsude a sledovat jak se chova, stejne jako s holkou

Ohodnoceno: 1x

Od: bbbb
Datum: 04.10.14 16:04

Já si myslím že jí to je jedno peří jí stejně neupravíte tak jak si to upraví sama.A jestli se jí to líbí nebo vás za to má raději nechám na vás.

Od: ben®
Datum: 04.10.14 16:52

Dobrý den, ptákům obecně není hlazení moc příjemné, protože ho neznají od mláděte. Ptáci svá mláďata neolizují. Hlazení je příjemné savcům, kterým připomíná olizovaní od samice, když byla ještě mláďata a pamatují si to. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Od: ydal
Datum: 05.10.14 10:45

Raději na bříšku. Na křídla jsou andulky, resp. ptáci obecně, hákliví, takže na zádech ji určitě nehlaďte.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.10.14 12:23

Já bych řekla, že pod krkem. Ty moje obludky se hladit nechtějí nechat, ale podle toho, jak se hladí a drbou navzájem, tak usuzuju právě na hlavičku a pod krkem.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.10.14 12:29

Přesně tak, na krku a pod. Naše andulky se nechaly a vždycky blahem ohnuly hlavu tak abych se tam krásně dostal. :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.