Našli jsme bulku u psa

Od: Datum: 02.10.14 19:37 odpovědí: 8 změna: 04.10.14 15:03

Ahojte, potřebovala bych poradit. Byla jsem se psem venku a když jsem ho hladila objevila jsem mu za krkem takovou bulku o průměru tak 2 cm. Všimla jsem si toho až teď takže si myslím že to narostlo docela rychle. před asi tak měsícem dostal injekci ( antibiotika) přesně do toho místa kde je ta bulka. Myslíte, že by to mohlo souviset s tím očkováním? ( chtěla bych předběžný názor jenom ) - Jasně že s ním pojedeme radši na veterinu nemáte, ale nějaké zkušenosti?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.10.14 19:49
Pokud je to v místě vpichu, bude to opravdu po injekci.. Náš pes to tak také mívá. Někomu se vstřebá za 14 dní, jinému za dva měsíce.. Kdyby se Vám to však nezdálo, veterinou nic nezkazíte ;)
Mamka mi taky tuhle říkala, že má pes na boku boudičku, tak jsem se hned ptala na očkování. Málem na něj už zapomněla, bylo to asi po měsíci.
doplněno 02.10.14 20:40: Ano, i po antibiotikách, jak píše rádce níže.. Myslím, že jste si bouličky spíše dříve nevšimli.. Měla by být tvrdší, pohybovat se s kůží a rozhodně se nesmí zvětšovat.
Ohodnoceno: 3x

Od: anony
Datum: 02.10.14 19:53

Děkuju moc jste mi pomohla a myslíte že i po injekci s antibiotiky se to může udělat?

Od: mahan
Datum: 02.10.14 20:31

Ano,po jakékoliv injekci se objeví boulička,nebojte se a zkuste mu ji lehce masírovat.Našemu pejskovi Pr.krysaříkovi to trvalo dva měsíce než se mu vstřebala,taky jsem se vylekala a běžela na veterinu,ale p. doktor mě ujistil ,že je to po vpichu.

Ohodnoceno: 2x

Od: anony
Datum: 02.10.14 20:39

Máte krásného pejska děkuji :)

Datum: 04.10.14 07:01

Uvědomila jsem si, že lístky šťavele, čtyřlístků, jsou velké jako hlava pejska. :-D Krásný pejsek!

Ohodnoceno: 1x

Od: anoy
Datum: 03.10.14 20:04

Myslíte, že i když ho bolí tak, že je to normální?

Datum: 03.10.14 07:45

Vždycky, když veterinář píchne mému psovi injekci, hned na stole to místo dost razantně rozetřu, rozmasíruju. Ať se jedná o očkování nebo cokoliv jiného. Zabráním tak vzniku boule. ;) Boule u vašeho psa může být právě od injekce.

doplněno 04.10.14 16:28:

Právě proto je to třeba rozetřít ihned po aplikaci injekce. Jinak se tekutina zdržuje v jednom místě a dělá bolestivou nedobrotu. Zapouzdří se zůstane.

Ohodnoceno: 1x

Od: mahan
Datum: 04.10.14 15:03

anoy, babkazov:děkuji Vám a ještě pro anoy ano bolí ho to náš vždy zakňučel když jsme mu na ní nějak více sáhli.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.