Psovi vržou klouby při chůzi

Od: odpovědí: 4 změna:

Prosím o radu. Známá má 13let starou fenku a při chůzi jí vržou klouby. Nemáte prosím někdo zkušenost s tím, jaký výživový doplněk použít, aby se jí ulevilo?

Děkuju za Vaše odpovědi

4 odpovědi na otázku

 

 


2x

Chce to nějakou kloubní výživu nebo nějaký přípravek. Z těch kloubních výživ bych brala např. Alavis, ten je velmi populární mezi pejskaři. Jinak je taky dobrý hydrolizovaný kolagen nebo i vepřové nožky mají v sobě ten glukosamin i chondro... (nevím, jak se to celé jmenuje). Tak se podívejte.

Micka

 


1x

Klouby "jenom"vržou nebo i bolí a má i potíže s chůzí, vstáváním atd? Ať si známá připraví odpovědi a zajde k vetovi. On fenku prohlédne a rozhodne jesli stačí podávat jen kloubní výživu, nebo už nějaký přípravek s protizánětlivým účinkem. Nic nezkazí, pokud bude fence přidávat hydrolizovaný kol/...

 


0x
avatar ben

Dobrý den, u každého veterináře Vám poradí a prodají (není to levné). Patrně to bude něco s obsahem želatiny, protože fenka zřejmě trpí vysycháním kloubního maziva. Zdravím!

P.S. "Lidské" výživové doplňky fence nepodávejte - musí to být veterinární.

 


0x

Máme devět let fenku bernského. Přestala chodit. Nemohla se ani vyčůrat. Mysleli jsme, že se s ní budeme muset rozloučit. Po Alavisu běhá jako mladice.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]