Aportování fenky

Od: Datum: 29.08.14 17:01 odpovědí: 15 změna: 30.08.14 09:22

Dobrý den, mám problém s aportováním naší fenky bobinky. Vůbec nereaguje na jiné předměty než pamlsky, které sní :D :( ..prosím o radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.08.14 17:19

Mít takové jméno tak ti taky nic nepřinesu :)

doplněno 29.08.14 17:22:

Raději napiš co je to za plemeno to bude lepší ;)

doplněno 29.08.14 17:36:

Chtěl jsem poukázat na to jak zbytečné informace poskytujete a podstatné nenapíšete :) Nikoliv urážet pejska. Retrír strašně rád aportuje a většinou se musí zastavit už nemůže ani dýchat ale rád by dál aportoval. Věk jste taky nenapsala neptám se na váš to by jste mi zase dala :( ale věk psa. Starého psa novým kouskům nenaučíš *frajer*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.08.14 17:24

Jméno je jiná věc a co vám jako na jméně Bobinka vadí... znám psy hesi besi a to je určitě hezčí že? já se na jméno neptala, jako pardon, ale urážet jméno mého psa nemusíte ...

Je to křížený retrívr.

doplněno 29.08.14 17:51:

Moc se vám omlouvám, nechtěla jsem vyjet, jsem dneska nakvašená, mám špatný den, moc se omlouvám, psala jsem narychlo. Má 3 a půl roky.. je kříženáá s něčím menším, takže nevím ale příjde mi velmi inteligentní ... povely se naučila za cca půl hodiny...

Od: mon
Datum: 29.08.14 17:22

Co je to za plemeno? Některý psi moc na aportování nejsou. Miluje třeba míčky, nebo klacky, nebo plyšáky? Nebo zkusit si ušít nějakou uzavíratelnou kapsičku, do ní pamlsky a když to přinese, tak jí dát pamlsky z té kapsičky.

Datum: 29.08.14 17:26

to jeskvělý nápad já to zkusím, ona je strašně hravá, ale ne s hračkama, odmalinka si hraje s náma ahračky asi nepotřebovala, když jsme ji neco koupili, nevšímmala si toho... takže zkusím tu kapsičku děkuji :))
PS:křížený retrívr.. :)

Datum: 29.08.14 17:29

Tak retrívři jsou aportéři od narození, ale výjimka potvrzuje pravidlo.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.08.14 17:39

Já mám doma Labradorského retrívra a ten měl už aportování vrozené. Retrívr v překladu znamená přinášeč nebo aportér. Pokud chcete svého psa naučit aportovat, tak se podívejte na tohle

video . I když mám doma psa, který má aportování v genech, tak přece jen jsem se toho videoklipu držela a opravdu nelituji. Podívejte se! Je tam všechno stručně vysvětleno krok po kroku. Jinak jméno Bobi (Bobinka) není vůbec škaredé, mě se třeba moc líbí a znám jednu Bobinku. Tak hodně štěstí!

Micka

Datum: 29.08.14 17:53

Děkuji mockrát všem za rady a vám Micko moc děkuji za video rozhodně vyzkouším. Dstali jsme ji, když nám umřel pejsek. Takže naprosto nevím, s čím je křížená, hlavičku má jak retrívr ale tělíčko malé a inteligentní je, alespon mi to tak příjde :)

mám jen jeden předmět, bobinka se nikdy o nic nepřetahuje, je to spíš takový mazel, prostě ho pustí :(

Datum: 29.08.14 18:45

Není zač.

To máte právě velkou výhodu, že Vám to pustí, protože ten můj mi to nikdy nechce dát, nebo jinak řečeno - nechce tu hračku pustit. A nemůžete poslat fotku? Možná poznám s čím je křížená, ale nevím to jistě.

Micka

Datum: 29.08.14 18:54

jste strašně hodná, zkusím pohledat nějakou, kde je neoholená .. :)

doplněno 29.08.14 18:58:

jedině tuhle mám ... ale nejde tam moc vidět, na ostatních je se štěnátkama a tak... a tam nejde bud vidět nebo vypadá jako pudl :D :)

Datum: 29.08.14 19:12

Je moc krásná :) Opravdu, nádherná. Hlavičku mi připomíná labradoří a myslím, že bude zkřížená s nějakým malým pejskem typu: boloňský psík, maltezáček, bišonek, pudl atp. Těch plemen s vlnitou srstí je hodně.

Micka

Datum: 29.08.14 19:22

Děkuji :)
No, to jsme si taky říkali, ale dokážeš si představit labradora nebo retrívra pod bišonkem? :D :) ... nevím, je to záhada :D

Datum: 29.08.14 19:48

Tak je mnoho retrívrů, někteří jsou i střední velikosti a střední pes se ještě dokáže nakrýt s malým psem. Nebo v sobě retrívra vůbec nemá. ;)

Micka

Datum: 29.08.14 20:01

má matku rettrívra :)

Datum: 29.08.14 20:13

Aha, tak to potom opravdu nechápu :-D

Datum: 30.08.14 09:22

To může být něco s retrívrem a pak třeba pudl.. Když může jezevčík nakrýt německou ovčandu, tak proč ne pudl retrívřici..

Jo a ohledně toho krytí, psi když chtějí, tak si fena může klidně lehnout, nebo malý pes si stoupne na židli, nebo někde na nějaký vyvýšený místo a spáří se.

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.