Porta 21 a močové cesty

Od: Datum: 19.08.14 13:20 odpovědí: 2 změna: 24.08.14 07:37

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda nemáte zkušenosti s granulemi Porta 21 Feline Finest Adult Cat v případě, že měla Vaše kočička problémy s močovými cestami. Pan veterinář nám dopouručil změnu krmiva právě kvůli problémům s močovými cestami a dočetla jsem se, že toto krmivo je ke své ceně kvalitní.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.08.14 07:25
avatar

Když vet doporučil změnu granulí, určitě zmínil i značku. Neexperimentujte, zeptejte se veta. Určitě má vhodné v ordinaci. Potíže s ledvinami a močovým ústrojím se může velmi prodražit návštěvami ordinace a léky a mohou končit smrtí. Kočky mívají problémy s ledvinami a močovým ústrojím dost často. A to díky špatné stravě. Nechejte si granule doporučit vetem!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.08.14 07:37
avatar

Z mého hlediska je Porta21 velice kvalitní krmení, tuším bez obilovin. Veterináři často doporučují Royal Canin, Hills a podobné šunty. Jo, RC byl možná kdysi velice dobrej, ale od doby co výrobu převzali Poláci, tak se kvalita velmi zhoršila. Každopádně, pokud Vám veterinář bude něco takového doporučovat, tak mu řekněte, že jste si našla jiné granule a zeptejte se na ně, jestli jsou vhodné. Však ty diety od RC a Hills nestojí za nic. Samé obilí, minimum masa... Nevím, jaký to má vliv na zdraví kočky. Navíc je to strašně slaný (říkají chovatelé). Zkuste se kouknout ještě na Brit Care. Jsou to hypoalergenní granule, obsahují pouze rýži jinak žádné obiloviny. Veterináři je taky doporučují a složení není špatné. Každopádně o Vámi vybraných granulích dejte vědět vetovi. On Vám poví, jestli jste udělala dobře. ;)

Micka

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.