Urologický čaj

Od: Datum: 15.08.14 14:59 odpovědí: 4 změna: 15.08.14 22:02

Dobrý den potřebuji poradit. Dnes jsem nasadila urologický čaj morčeti + dostáva ATB ale za jak dlouho může ten čaj začít působit? Jsem už s toho zoufalá a nevím jak dál.Poradí mi prosím někdo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.08.14 15:28
avatar

Dobrý den , co má morče za problém že dostává ATB?

U morčat má vývoj nemoci velmi rychlý spád . Je otázkou v jakém stádiu nemoc začala být léčena .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karkul
Datum: 15.08.14 16:29

baier- tak nejdříve měla také zánět plic opět nasazená ATB ale myslím si a říkal to i veterinář jak dlouho nejedla že má něco v moči tak proto dal ATB ale nebýt tohoto tak by krásně jedla.

Datum: 15.08.14 17:36
avatar

Aha , tak to je otázka ... samozřejmě pokud nebudu několik dnů jíst ukáže se to na složení v moči , to je u zvířat i lidí stejné . Já tedy osobně svým morčatům celková antibiotika odmítám podávat... maximálně tak lokální ATB ale celkovou rozhodně ne protože ATB zcela narušuje střevní mikroflóru morčete a z vlastní zkušeností vím že ATB nikdy nepomohla ba naopak. Najdete o tom spoustu článků na internetu ... stačí zadat na googlu morčata a antibiotika.

Každopádně pokud má morče zánět plic ,je potřeba aby mělo v prostoru pokojovou teplotu a aby hlavně nebylo v průvanu tj. u dveří nebo pod otevřeným oknem . Morčata jsou na průvan velmi citlivá a náchylná. Pokud tedy morče dostává ATB počítejte s tím že je to pro morče zátěž na žaludek a střeva proto doporučuji jen opravdu lehkou dietní stravu hlavně dostatek sena a vločky ...nepodával bych v žádném případě moc zrní zejména to s tou velkou tvrdou kukuřicí a hrachem. Na internetu doporučují morčeti které dostává ATB podávat též probiotika na obnovu mikroflory např. neslazený Actimel ... osobně bych ale dohlédl na to aby zvěrolékař nepodával ATB zbytečně moc dlouho i poté co příznaky zánětu plic zcela zmizí . Urologický čaj si myslím neuškodí ale nikdy jsem ho svým morčatům nepodával takže jeho účinnost nemohu posoudit.

Přeju brzké uzdravení Vašeho morčátka :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karkul
Datum: 15.08.14 22:02

baier- tak dávám i bio lapis aby měla probiotika má v kleci vločky bylinky a granule nalámané na jemno od Verele Laga Cavia Complete. Tolik je mi jí je líto až mě to žene slzy do očí snad se brzo uzdraví dělám vše možné aby se brzy dala do hromady. ted si myslím že má asi další zánět proto když močí tak kviká ale podle moči má něco nevím název. tak proto ta ATB. V Pondělí snad bude poslední injekce a pak si jí vyléčím bylinkami.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.