Máte zkušenosti s klecí Vision pro ptáky?

Od: Datum: 26.07.14 13:46 odpovědí: 2 změna: 26.07.14 18:15

Máte někdo zkušenost s klecí Vision pro ptáky? Je to kvalitní klec? A výška je to třetí co se udává v rozměrech, že? Takže 84,4 cm? děkuji:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.07.14 15:28

mám klec vision pro pár korel -- myslím, že tu největší (uzší a vysokou). Ovšem korelám taková klec stačí, jen když se pouští proletávat po místnosti. Jinak je jim malá...

Nevím, pro jaké ptáčky to máš.

Každopádně mám více typů klecí a Vision doporučuji. Je sice dražší, ale velmi kvalitní materiál a design

doplněno 26.07.14 20:11:

ano, vysoká 84,4 cm.

Mám vision II L02 -- kupovala jsem již před několika roky, tuším, že tehdy byla z typů vision největší.

Ano, pro pár andulek bude stačit S02. Nicméně čím víc místa, tím lépe :) Takže jestli můžeš přihodit cca 600-700kč a máš místo v bytě, kup větší L02.

Jestli plánuješ, že necháš andulky občas prolétavat po místnosti, tak je to vlastně jedno. Větší klec nemá význam

Ohodnoceno: 0x

Od: tzudrf
Datum: 26.07.14 18:15

chci to pro pár andulek:) zatím máme jen jednu ale budeme mít možná druhou.. Uvažovala jsem o kleci Vision II S02. Myslíte, že je dostatečně velká pro andulky? Je teda vysoká 84,4cm?

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.