Andulka bez zobáku

Od: Datum: 15.07.14 09:28 odpovědí: 5 změna: 09.09.14 09:47

Dobrý den, potřebovala bych poradit s andulkou, která nemá zobák. Narodila se nám a nevím, jestli bude schopna se uživit sama, předpokládám, že ji zatím krmí matka, i když už začala vylézat z budky a snaží se létat. Matka začala znovu snášet, tak už ji asi krmit přestane. Nemá někdo s tím zkušenost?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: monuli
Datum: 15.07.14 10:53

Letos se mi narodila jedna andulka a zobák normálně má,já bych tu fotku potřebovala vidět ,protože si nějak nedovedu představit že andulka nemá zobák,zkusíte ji vyfotit?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mikulka
Datum: 16.07.14 12:56

Nám se jich letos už narodilo 6 ve dvou vrzích a znova začala snášet a pouze tato jedna je bez zobáku. Zkusím ji vyfoti jestli to bude vidět.

Od: rumnnec
Datum: 07.09.14 11:29

Dobrý den,

já mám andulku, která o zobák přišla. Nejprve jsem jí dávala vodu s vitamíny nebo vařené jáhly. pak přesedlala na chleba. Ale pokud Vaše andulka nemá zobák vůbec, asi ji bude potřeba krmit stříkačkou. Vhodné bude mleté ovoce nebo právě ty jáhly. Tím, že moje andulka si zobák zlomila a už ji dorůstá, tak juí dávámk právě chleba. Uvidíte, důležité jsou pro ně vitamíny.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mikulka
Datum: 09.09.14 09:01

Děkuji za Váš příspěvek, chleba jsem nezkoušela. Ale vypadá to, že se naučila jíst normálně zrníčka, protože vypadá úplně v pohodě, jako všechny ostatní. Taky jsem si myslela jestli jí zobák nedoroste, ale zatím žádná změna.

Datum: 09.09.14 09:47
avatar

Já vím, že se zase vše otočí proti mě ale pokud je ve vrhu (u jakých koliv zvířat) nějaké neduživé, mám rychlé řešení. Otec choval kanáry, diamantové holoukby, papoušky a od mala mě učil, že se nevyplatí ty neduživé vypiplávat, stejně z nich nic nebude. Příroda to umí, nevím proč my lidé s tím máme stále problém, prostě neduživé zvíře je jen potrava pro jiné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.