Čmelíci v bytě od holubů na střeše

Od: Datum: 07.07.14 15:12 odpovědí: 1 změna: 07.07.14 15:23

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte zkušenosti s tím, že se vám od holubů dostali do bytu jejich paraziti - čmelíci? Před měsícem jsem zjistila, že jich mám v bytě snad tisíce, celý byt jsem okamžitě vystříkala přípravkem Bio kill, pomohlo to na jedničku, ale k čemu mi to je, když na střeše baráku mají hnízdo holubi a čmelíci si vesele po fasádě putují dál oknem do bytu? Holubi hnízdí na střeše i přesto, že jsou na ní nainstalovány zábrany a bodáky apod. Už neotevírám radši okno, aby se mi tam nedostali další čmelíci, ale jsem tím dost omezená. Jak se mám těch holubů zbavit? Děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.07.14 15:23

Zdravím, my na podobné místo připevnili dřevěnou destičku s mnoha dlouhými bodci, mezi které se holub fakt nevejde, takže bych volila variantu hnízdo shodit, pokud je to možné, třeba pomůže šikovný kamarád, manžel...?

Případně jsem viděla kdesi v aquazoo takové napuštěné pásky proti mravencům, možná by zabraly i na čmelíky.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.