Je možné, aby pes žral slimáky?

Od: Datum: 06.07.14 20:12 odpovědí: 11 změna: 15.07.14 22:07

Je možné, aby pes žral slimáky?

Máme pár měsíců psa z útulku, neurčité rasy, středního vzrůstu. Velmi žravý, stále má hlad. Žere všechno. Od granulí přes třešně i s peckama,
spadnuté hrušky i jablka. Dnes jsem byl svědkem, že slimák, který žral
uhynulou žížalu za dvě minuty zmiznul a pes, který v tom místě seděl, se podezřele olizoval. Děkuji za odpověď. Pavel

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.07.14 20:13

Jo, známe, jsou to čuňata.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.07.14 20:21

Je to možné.Měl často hlad tak je všežravec.Viděl jsem psa žrát i myši.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.07.14 20:28

trochu mě zaráží, že slimák žere žížaly...? pak už se nedivím ani tomu, že pes sežere slimáka...*ee*

Ohodnoceno: 3x

Datum: 07.07.14 06:21

Jojo, slimák mrtvou žížalu klidně sežere. Slimáci sežerou i mrtvé slimáky. Viděla jsem to. Obcházela jsem zahrádku s nožem a všechny, které jsem našla, jsem pomstychtivě rozřízla. Ráno tam nebylo nic. Nedalo mi to a počkala jsem si do pozdního večera. Na mrtvolce jich hodovalo několik. Jsou to strašní tvorové! *blee*

Ohodnoceno: 0x

Od: isteron
Datum: 06.07.14 20:49

Náš špic mal veľmi rád vyschnuté dážďovky, to bola priam delikatesa, ako čabajská klobásy. Vždy išiel pred nami a keď sme na neho nedali pozor, vždy čosi zo zeme zobral, ale neukázal to nikomu, hneď to prehltol. A ešte rád vyhrabával mravcov.

Od: rady*
Datum: 06.07.14 21:43

Také máme pejska z útulku. Zpočátku sežral i papírový ubrousek od svačiny, který se povaloval u cesty, také skočil do křoví po ptáčkovi, ale uletěl. Byl to tulák, celou zimu na venku, bez domova, než ho odchytla městská policie a dala do útulku. Teď už jen někdy, ze zvyku chce něco sebrat na ulici, ale řeknu "pusť", nebo mu to vydloubnu z tlamy, někdy je holt rychlejší. Takže myslím, že i u Vašeho pejska se to za čas zmírní.

Datum: 06.07.14 22:07

Můj pes (Velšteriér) si sám otrhává z keříků či stromků angrešt či rybíz. A při škrabaní z hrnce na zemi ukradna i syrový brambor a sežere i kousek podané syrove cibule. Takže u psů mě nepřekvapí už vůbec nic.

Od: dako®
Datum: 06.07.14 22:25

Naše fenka sežere na co příjde, ale nedávno ji vlezl slimák do misky a toho slizouna fakt nesežrala. *ee*

Od: fdfd
Datum: 08.07.14 13:46

možná kdyby jste na něm nešetřil a koupil mu flák masa že by ho to přešlo.Takhle mu nic nezbývá.Granule jsou jen nouze ctnost.Aby se lidi nemuseli moc namáhat.Maso je maso

Datum: 08.07.14 16:09

Kdyby se vám povedlo naučit ho žrát jenom slimáky, možná byste s ním někde v zahrádkářské kolonii mohl mít slušný výdělek za likvidaci slimáků *smich*

Ohodnoceno: 1x

Od: pejsek*
Datum: 15.07.14 22:07

Ano, je to 100% možné.

V té době jsme měli na zahradě plno slimáků. Pařily jsme je ve vařící vodě a pak osolily a vynášeli na louku a to naše čuně pes je žral!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.