Ochočení andulek

Od: Datum: 02.07.14 14:29 odpovědí: 2 změna: 02.07.14 15:34

Mám doma dvě andulky (obě holky), obě jsou docela plaché nenechají se hladit a nechodí na prst, je nějaká naděje že se ochočí? A jak je ochočit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.07.14 14:46
avatar

Na ochočení je nejlepší mít jen jednu andulku. Já si brala mladé z hnízda, ještě neuměla pořádně létat a tak nebyl problém ji posadit na prst, rozkousala jsem proso a ona zobkala z mé pusy, chodila po stole a vybírala nudle z polévky, stále jsem na ni mluvila (nejrychlej se učila sprostá slova s R), naučila se své jméno a adresu. Druhý byl modrý samec a ten už tak šikovný nebyl, pár slov se naučil, na prst přiletěl ale zase jsem ho měla od miminka. Chce to trpělivost a každý den se jim věnovat, opravdu je líp mít jen jednu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.07.14 15:34
avatar

Ony se cítí spolu dobře. Nepotřebují a ani nechtějí tvoji společnost. Kdyby byla jedna, hledala by v tobě společníka. Nechej je takhle, jsou spolu šťastné.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.