Ockovani kralicka

Od: Datum: 30.06.14 20:51 odpovědí: 3 změna: 02.07.14 15:57
Dobry vecer, vcera jsem dostala zakrsleho kralicka, ma asi 6 tydnu. Mam ho od chovatele a ten rekl, ze neni ockovany proti kokcidioze a tak, ze nelecil zadne k
keho kraliky a nic se nestalo... Mam ho jit preci jen naockovat k veterinarovi?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cuca®
Datum: 30.06.14 22:25

Myslim ze ockovanim nic nepokazite. Ja neockovala kralicka na nic, krmení mimo jiné seno, travu zral malokdy, i kdyz jsem s nim byla občas venku. Vydržel 5 let :)

Ohodnoceno: 0x

Od: hiki
Datum: 02.07.14 15:34

My máme králíčky v chovu a očkujeme je proti králičímu moru. Mám kamarádku která vlastní zakrsláka a chodí ho očkovat každým rokem. Já bych králíčka naočkovala a myslím si že tím opravdu nic nezkazíš. Pokud bys něco potřeboval/la tak napiš opravdu ti ráda pomůžu. Mám na facebooku i stránky o králicích tak když tak napiš email na HANYK250@email.cz a opravdu pomůžu ráda i s ostatními věcmi. :))

tady stránka na fb: https://www.facebook.com/pages/Horses/1511307032414404 přeji hodně štěstí s králíčkem :))

Od: mon
Datum: 02.07.14 15:57

Ale proti kokcidioze se neočkuje, proti myxomatoze a králičímu moru ho ale naočkovat nechte.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.